Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

cnm hayırlısı olsun inşş bi dahaki sefere hamişlik haberini alırız

cnm cok gecmiş olsun cnm tabiki dualarımız seninleydi atlatmana sevindim bak göreceksin inşş herşey iyi olacak mutlu haberler vereceksin inşş bize

- - - Updated - - -

bu arada esgicim sen naptın cnm durumlar nasıl

cielcim sen nasılsın nasıl gidiyo hamişlik bebek nasıl kuzum

canım üzülme burda hepimiz meleklerimizi bekliyoruz bugün olmasa yarın bizimleler endişelenme canım

iyiyim canım aynı durumlar çatlatma iğnesinden sonra biraz ağrım oldu şimdi iyiyim ama sadece doktorun hergün değilde gün aşırı ilişki demesine takıldım ya aradaki günde kaçırdıysam yumurtlama o gün olduysa ertesi güne kadar canlı kalırmıki?7 tane yumurta sansımı baya artırırmıki acaba benim gibi fazla yumurtayla çatlatma iğnesi olan varmı?bu arada sen naptın lavişş hasta oldunmu?

canım inşallah ama benim öğrendiğime göre yumurtalar 48 saat canlı kalabiliyorlar hepside aynı anda sönmez korkma allahımdan hayırlısı canım sen elinden geleni yap allahım zaten verecek

doğru haklısın canım ama işte kimisi 4 gün üst üste ilişki demiş.bizimki iğneden 36 saat sonra ve sonrasındada gün aşırı dedi.ilişkinin olmayacağı gün baya ağrım vardı acaba yenimi çatladı diye baya takıldım.ama doktorunda bi bildiği vardır sanırım özellikle hergün değil dedi.inşallah Allah bu bekleyişlerimizi bebekle müjdelesin sevindirsin bizi.

ezgiliii canım o sperm sayısından dolayı gün aşırı diyorlar hergün olunca e tabi dolayısı ile sperm sayısı ve kalitesi düşüyor ondan gün aşırı olması daha sağlıklı

evet sanırım sperm 72 yumurtalar 48 saat canlı kalıyo dr söylemişti bana canını sıkma sen bebek düşünmeden kafan rahat bi şekilde ilşkiye gir kafanda bebek olmasın

- - - Updated - - -

ezgiliii canım o sperm sayısından dolayı gün aşırı diyorlar hergün olunca e tabi dolayısı ile sperm sayısı ve kalitesi düşüyor ondan gün aşırı olması daha sağlıklı

evet buda önemli tabi sperm sayısı için kalitesi için

haklısın lavinyam akşam oldummu zaten başka şeylerle oyalamaya çalışıyorum kendimi o zamana kadar unutuyum diye🙂