Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

Tatlı belacım canım.. Sağa salim atlatacaksın inşallah.. hiç stress yapma sakin ol canım. sonuçta bu senın sağlığın ve senın gelecekteki bebişin için olacak.. dualarım senınle canım.. 🙂 inşallah iyi haberlerle bizlere geri dönersin..

kızlar bugün kafam baya karışık galiba sorular yağdırdım buraya.şimdi ben pazar sabah 10 da çatlatma iğnemi oldum ve doktor pazartesi gece ilişki önerdi yani 36 saatimiz o zaman oluyodu yani dün.yine doktorun dediğine göre bugün bekleyip yarın ilşkide bulunmamız gerekiyo ancak şuanda iğnenin üzerinden 48 saat geçti ve benim inanılmaz kasıklarımda ağrı ve batma var yürürken bile zorlanıyorum acaba yenmi çatladı yumurtalar?eğer öyleyse bugünü boş geçirmiş olucam doktor niye gün aşırı dediki işe yararmı acaba dünkü ilşkide kafam çok karıştı bugün çatlıyosa yarın akşama kadar yumurtalarım canlılığını kaybedermi?

ayşeciğim sağol sen nasılsın?

almire doktordan ne haber canım?

Cielcim dr a gittim hiç bir problemimin olmadığını fakat hamilede olmadığım ortaya çıktı 7 gün var adet olmama bakalım hayırlısı .. gebelik yok ama belkide böylesi daha hayırlı... en azından testlerimin hepsi temiz geldi önemli olanda bu zaten.. öpüyorum kızlar...

duaların için sağol canım şükür ameliyatım iyi geçti biraz ağrım var ama herşey iyi olsunda ağrıya katlancam

[h=6]ben geldim bugün amaeliyatım oldu ve evime geldim dr çok iyi geçtiğini söyledi benimde biraz ağrım var 6 kutu ilac verdi dr çok fazla yapışıklık varmış rahimde yapışıklığı açıp tekrar yapışmasın diye içine pilastik bi balon gibi parça koydular 1 hafta sonra çıkarcaklar.kötü yanı taktıkları parçanın bi kısmı dışarda duruyor ordan çekip çıkartmak için o beni rahatsız ediyor .yeterki iyi olsunda 1 hafta katlancam artık.dr dan ameliyat görüntülerini istedim bi kopyasınıda bana verdiler izledim çok garip bişey.hepinizden allah razı olsun dualarınızı eksik etmediğiniz için[/h]

canım tekrar gecmiş olsun sabrediceksin bebekler için napalım dimi?kendine dikkat et açıkta ise alet enfeksiyon falan kapma.sabır canım benim sadece sabır bu işlemlerin her biri bebeğine dahada yaklaştırıyo seni unutma.sevgiler...

Tatlı bela geçmiş olsun.. Allahım hayırlısıyla iyileşmeyi nasip etsin.. öpüldün