Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

canım iyiyiz biz kızımla bulantılar azalınca bir anda 4 kilo aldım doktor vitamin ilacını kesti bakalım ne olacak bu hızla kilo almaya devam edersem zaten herhalde doğuma beni vinçle götürcekler
bakalım artık daha d,kkatli yemeye çalışıyorum ama meyve yemeden duramıyorum 2 saatte bir en az bişeyler yiyorum o kadar meyve şekerine vücut dayanamıyor tabi şu ev taşıma işi bir bitsin o zaman yürüyüşümü aksatmamaya çalışıcam inşallah... neyse kızım iyi olsunda ben kilo alsamda sıkıntı değil zorlar veririz 19 haftalık olduk artık büyüyoruz iyice inşallah bu güzel duyguları rabbim sizlerede yaşatır hayırla ve sağlıkla en kısa zamanda...

maşallah canım amin inşallah bebeğime kavuşmak istiyorum artık.ye meyveni meyveden bi zarar gelmez.bebişini alda kucağına verirsin o kiloları hiç sorun değil.evet ama yürüyüş doğumun açısındanda iyi gelir sana.kendinide fazla yorma tatlım taşınma derdine düşüp.dikkat et kendine sevgiler...

Merhaba Kızlar bugün doktora gittim.. ve guatır şüpem oldugunu ve test yaptırmak istediğimi söyledim.. ayrıca idrarımı yaparken söylemesi ayıp yanmalarım olıyordu ve akıntıda da yoğunluk vardı.. bu şikayetlerimide söyledim.. idrar ve kan testi istedi onları yaptırdım yarın sonucları alacagım.. bu topıkte arkadasın bırının yorumunda guatır olan kişide hamilelik şansı cok zor oldugun yanı bebegın olmadıgını okumustum... ve internettede arastırdım gercekten dogru onun için bende test yapırıdm.. doktora dedım 3-4 aydır denıyoruz ama bebek olmuyor oda testi bir yapalım sonucları alınca bakarız dedi.. ayrıca kanımda hamilelik testide istedim.. bakalım.. ya birde şey soracaktım benım adetıme daha 8-9 gun var aceba bugün verdiğim kanda çıkar mı olası bır gebelik?? ve ilişki olalı nerdeyse 10-11 gün oldu çıkarmı aceba düşük bir degerde olsa?? 😕 kafam cok karısık eger guatır varsa ondan olmuyordur bebek ya yoksa ılk cocukta hemen olmustu... bakalım hayırlısı...

meraba arkadaşlar beklenen gün geldi ve yarın sabah 8 de hastanede olcaj 10.5 da ameliyata gircem çok sitresliyim ufff inş bu son olur nolur dualarınızı eksik etmeyin ve nolur nolmaz hakkınızıda helal edin benim hakkım varsa helal olsun sizleri seviyorum. ha bide benim için ayetel kürsü okuyabilirmisiniz hepinizden allah razı olsun kendinize iyi bakın

10-11 gün olmuşsa kanda cıkar cnm dr daha iyi bilir gerci ama inşş herşey istediğin gibi olur

hadi hayırlısı cnm inşş sağ salim atlatır gelirsin dualarımız seninle cnm

canım Allah yardımcın olsun inşallah ameliyatın iyi geçsin ve bebeğini kucağına en yakın zamanda alırsın.şimdiden geçmiş olsun.

kızlar burayada yazıyım yumurta büyütme iğnesiyle 7-8 tane yumurtam oldu.doktor çatlatma iğnemi vurdu ama çoğul gebelik olabilir dedi.aşılama değil bizimki norma yoldan hamile kalmaya çalışıyorum.bu 7-8 yumurtayla hamile kalma ihtimalim yüksekmi?acaba çoğul gebelik olurmu?öyle olursa indirgeme yapıyolarmış umarım 2 den fazla omaz.bebek sayısını azaltma işleminin diğer bebeklere zararı varmı acaba?benim gibi fazla yumurtayla çatlatma iğnesi olan varmı aranızda?​