Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

önceki gün kasıklarıma bi sancı girdi sanki rahmim dışarı cıkacak öyle bir ağrı hiç yaşamadım oturamıyorum rahat bilgisayr başına bile sormayın çok şükür iyiyim şu anda

Lavişim 2 gün gecikmeyle 31 ağustosta adet oldum 🙁 yeni adet tarihimi 25 eylül olarak değiştirir misin. bu arada yeni gelen arkadaşlara hoşgeldin diyorum. taze hamişlerimize de Allah sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin inşallah.Darısı da bizim başımıza 🙂

Bebebk işi bayağı bi zorlu süreçmiş ende ilk başta bu kadar zor olacağını tahmin edememiştim kafam çok karışıktı sanıyordum bu der t bi bende var ama bu sitede gördüm ki benim gibi bebek için üzülen uğraşan çok kişi var hatta daha sorunluları hatta mucizevi bebeişlerin geldiğini bile gördüm mekanda ki melekler birbirine çok destek oluyor insanın birazda olsa içi rahatlıyor ve her han merak ettiklerimizi sorabileceğimiz arkadaşlarımız var.yanlzı değiliz inşallah Rabbi herkese annelik duygusunu tatdırsın .

bende katılıyorum sana canım hep beraber inşallah listeye tek tek hamile olarak gireceğiz

Kızlar ben ilk cocuğumu 31 yaşında kucağıma aldım şu an 35 yaşındayım ve 2 nciyi bugüne kadar istemiyordum şimdi ise oğlumun kardeş beklentisi yüzünden cooook istiyorum ileri yaşım nedeni ilemi hamile kalamıyorum acaba artık kafamı kurcalamaya başladı hamile kalamamak

inşallah ayşe zaten maşallah hamişler çoğalmaya başladı bizden daha fazla bebek beklyenler var öncelikla allah onlara nasip etsin bu sevinci sıra sıra işte bizde geliriz 🙂 sen ne kadardır istiyorsun ayşe bebişi

canım o yaşla pek ilgili değil benim ablam 35 yaşında evlendi şimdi 41 yaşında 3, çocuğu oldu yaşala değildir ama sen hiç doktora göründünmü bi

canım mayıstan beri işte istiyorummm tabi ben yaşadım en azından anneliği allahım olmayan arkadaşlarıma önce versin allahımın rahmeti boldur herkese sunar hikmetini sıramı bekliyorum tabikiii
yasmin kullanıyordum bıraktım hadi 3 ay hap yüzünden kalmadımı umut ediyorum ama herhalde dr yoolları görünecek bu aydan sonra bana