Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

kızlar test sonucumu öğrendim negatif ama değer 1.20 benim genelde hep sıfırdır anlayamadım hiç 0'ın üstüne çıkmazdı.ama şu anda hafif kanama başladı olucam galiba 🙁

canım ya hemen pes etme ağlama vardır bundada bir hayır canım allah yardımcın olsun canım ne kadardır istiyorsun?

canım düşüğün haftasına göre bazen zaman uzayabiliyor normaldir eğer 8 hafta sonrasında düşük yaptıysan...
canım bak hamile kalabiliyormuşsun inşallah en kısa zamanda sağlıkla kucağına alacağın hayırlı bir evlat nasip eder sana rabbim...
benimde 2 ay üstüste 1.20 çıkmıştı 1.50 den büyük olunca daha kolay yükseliyor galiba...

kızlar test sonucumu öğrendim negatif ama değer 1.20 benim genelde hep sıfırdır anlayamadım hiç 0'ın üstüne çıkmazdı.ama şu anda hafif kanama başladı olucam galiba 🙁

canım hakkında hayırlısı, ama lütfen hemen umutsuzluğa kapılma, inan bana o geleceği doğru zamanı biliyor.. ne zamandır deniyorsunuz?

kaç yaşındasın, hiç bu konu ile ilgili doktora gittin mi? pek çok genç çiftin hiç bir neden yokken 1-2 yıl bebeği olamayabiliyor, çoğu doktor bunu çok normal karşılıyor..
27 yaşındayım canım doktora gittim klomen kullandım ultrason falan bakıldı bi sorun yok görünüyor.bu ay rahim filmi çektirmeyi düşünüyorum.

27 yaşındayım canım doktora gittim klomen kullandım ultrason falan bakıldı bi sorun yok görünüyor.bu ay rahim filmi çektirmeyi düşünüyorum.

benim bir arkadaşıma doktor rahim filminden sonra hamile kalma şansın çok yüksek demişti hakikaten kız ya 1 ya 2 ay sonra hamile kaldı şimdi tatlı bir oğluşu var 🙂 bazı ufuk yapışıklıkları açabiliyormuş hem yoksa sa da için rahat etmiş olur, bak pek gençsin, 27 ne ki hiç sıkma canını kuzucuğun gelecek yakında sana.. kocanla başbaşa olduğunuz günlerin tadını çıkart şimdi 🙂

ay canım çok teşekkür ederim içimi rahatlattın inşallah birgün buradan bebeğimin haberini vericem.evet o gelene kadar bizde gezelim bol bol dimi🙂