Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

asicim canını sıkma hiç belli olmaz,birkaç gün daha bekle kan testi yaptır,bayağıda geçti günün inşaallah vardır bebişin dualarım seninle..incir bende tüketiyorum inşaallah faydasını görürüm...bu ilşki sonrası problemim içinde dr a gitmeyi düşünüyorum en uygun zamanda.

Asicim merhaba,
hayırlısı tabi ama adetin kaçıncı günündesin, gecikme oldu mu?

Essen & asi incir hk bilgiler için ikinizede teşekkür ederim, hemen alıp başlıyorum yemeye 🙂

,
mecburen bekliycem canımmm Allahtan hayırlısı artık Allah razı olsunn bitanemm çok sağol
inşallahh incirin faydasını görürsün bitanemm hadi hayırlısı olsunnn bakalımm...

Asicim merhaba,
hayırlısı tabi ama adetin kaçıncı günündesin, gecikme oldu mu?

Essen & asi incir hk bilgiler için ikinizede teşekkür ederim, hemen alıp başlıyorum yemeye 🙂

adetim 4 gün gecikti canım aslında ben umutlanmazdım çünkü normalde de gecikir benim adetim ama bu ay ilk defa kendimde değişiklikler gördğm göğüslerim acıması dolgunlaşması kaşınması vs. gibi beni umutlandıran onlar oldu bir de bu ay çok çalışmıştım hesaplamalarıma göre bu ay ilkdefa yumurtladığımı fark ettim ve bütün o günleri değerlendirmiştim :küstüm: kısmet artık pazar günü tekrar test yaparım artık...

bencede tatlım, benim eczacım en erken 5 gün gecikmede yapın diyor, sen pazarı bekle ben her fırsatta senin için dua edeceğim, hakkında hayırlısı inşallah..

canım benim üzülme lütfen..herşeyi akışına bırakalım.Rabbim vereceği zamanı bilir..İnsan kendinde değişiklik olduğu zaman umutlanıyo,bana da cok oldu ama inan gelmedi meleğim daha..Bekliyoruz ve bekleyeceğiz..Pazara kadar bekle bakalım belkide çıkar.(inşallah)

bencede tatlım, benim eczacım en erken 5 gün gecikmede yapın diyor, sen pazarı bekle ben her fırsatta senin için dua edeceğim, hakkında hayırlısı inşallah..

sağol bitanemmm çokkk sağoll
evet belki erken de yapmış olabilirim demi herşeyde vardır bir hayır demekki daha vakti zamanı değil ne diyelim ama üzülmemekte elde değil be

inşallahh canım sabrın sonu selamettir derler inşallahh bizde selamte ereceğiz canım benimm umudumuzu kaybetmek yok dimi her negatifin sonucunda pozitif olcakmış gibi çalışmalara devam edeceğiz ve biz bunu mükafatını alacağız inşallah

cnm seninle konuşmuştuk ama yine söyleyecem bende rahim filminden sonra öle oldum hemen ilişkiye girmeyin biraz ön şey yapın cnmm sıvımsı akıntı olur kaygan olur orası
yani kuru olunca acı cekiyo insan yada dr a danış jeller varmış ben kullanmadım ama onuda deneyeblirsin