Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

Canım bende hep ilk damlanın geldiği günü ilk gün sayıyorum nasıl ki bir damla bile kan olduğunda namaz kılamıyoruz onun gibi bende bir damlayı da ilk gün olarak kabul ediyorumm 🙂 ne kadar doğru bilmiyorum ama.

adetime 4 gün kaldı ben çok heyecanlıyım sürekli hamilelikle ilgili rüyalar görmeye başladım psikolojik olarak işlerim yoğun olduğu için ve kar heyecanı olduğundan gündüzleri pek aklıma getiremiyorum inşallahh rabbim hakkımızda hayırlısnı nasip eder benim içinde dualarınızı esirgemeyin olur mu

bu arada ben dün akşam folik asitimi içmeyi unutmuştum ne yapmam gerekiyor acaba yani o ilacı ertesi gün iki tanemi içmem lazım doğum kontrol deki gibi

ayy canımm,inşallah hamilesindir,bu topiktekiler bu ay olmadı bari sen sıyrıl cık aradan🙂
ya ben folic plus kullanıyorum,günde 3 kez alınıyo.benimde unuttuğum oldu ama ben ertesi gün 2 tane almadım.normal kullanımına devam ettim 🙂

hadi bakalım Rabbim yar ve yardımcın olsun canım kürler deneyecekmisinn bol bol kuru incir ye aynı zamanda çörek otuda tavsiye ederim hadi hayırlısı bakalım canım

canım kuru incir yiyorum ve sanırım faydası var çünkü benim kasık sancılarım(yumurtlama olacağı zaman) 18-21.günler olurdu.bu ay bugündn başladı:hıms:

asicim folik asit ben ilk doktora gittiğim günden beri kullanıyorum (1yıldır)..en son dr uma gittiğimde sordum bebek filan olmuyor bir umuttur ben sürekli içecekmiyim diye,dr da:'' o bi önlem dedi ,bebek olduğunda ihtiyacını senin gündelik besinlerden aldığın vitamin ve mineralleri söke söke alarak karşılayacak ''dedi
Geçenlerde de yengem sordu hala içiyorum dedim ''aaa sen delimisin bak karın bölgen ondan sürekli genişliyor'' dedi..o da aynısını söyledi vücut depoluyormuş yani 10 gündür ben hiç içmiyorum gerçekten iyi besleniyorum yeterince depolamışımdır da.. hamile kalırsam kullanmaya başlayacağım...düşünsenize farkına varmadan hamile kalanlarda var,sonradan kullanıyorlar abartıldığı gibi değil yani...almayı unutursan korkma tamam mı şekerim

inşallahh canım ama pek ümidim yok bu ay da :hıms: bakıcaz artık hayırlısı

canım kuru incir yiyorum ve sanırım faydası var çünkü benim kasık sancılarım(yumurtlama olacağı zaman) 18-21.günler olurdu.bu ay bugündn başladı:hıms:
evet canım gerçekten kuru incirin faydasını geçen ay bende gördüm inşallahh mükafatınıda görücezz

asicim bu arada belirti falan var mı?

canım valla bana göre çok var ama kendimi şartlandırıpda sonra hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum o yüzden kendimi dinlemiyorum saldım çayıra mevlam kayıra

aaa bende bu ara özellikle karın bölgemden çok kilo aldımm yaa gören 2 aylık hamile sanır tahminimce folik asit demiştim demek doğruymuş şu 5 ayım bir bitsin bakalım ne olcak yaa bebeğim hayırlısı ile gelsinde kilo problem değil :hıms:

ya bende de bel bölgesinde kilo oldu,benimde son 2 haftadır morelim bozuluyodu cok kilo aldım diye..hmm demek ondanmış