Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

lavinyacim öncelikle güzelbir paylasim olmus ellerine saglik. dilerim ALLAHTAN sana ve burdaki isteyen bütün arkadaslara tez zamanda saglikli bir bebek nasip eder insallah. hayirlisi neyse o olsun...

canımmm cok sevindim senide burda görmekten cok teşekkürler inşallah dualarımız kabul olur evet aynen hayırlısı cnmm

selammm kızlarrrr.bugün adet olmam gerekiyor fakat tık yok.1 haftadır kasıklarımda ve göğüslerimde müthiş ağrı varrr.bilmiyorummm neolacak bakalım.hayıta devammm

lavişcimmm hadi bakalım hayırlısı olsun canım Dilerim Rabbimden bu ay hayırlı haberleri alırsın Rabbim dualarını kabul etsin bebeğini sana kavuştursun inşallah.

ayyy asimmm karamsar olma bebeğim yaaa bekleyecem bakalım bende hayırlısı diyorum hep ama adet olmadım bakalım nolcekk

bekle bakalım bitanemm Rabbim inşallah bu ayy seni de bebeğine kavuşturur dualarım sizinle bitanelerimm Rabbim hakkınızda hayırlısını nasip etsin inşallahh...

lavinyacim öncelikle güzelbir paylasim olmus ellerine saglik. dilerim ALLAHTAN sana ve burdaki isteyen bütün arkadaslara tez zamanda saglikli bir bebek nasip eder insallah. hayirlisi neyse o olsun...

aminnnn canım aminnnnnnn Allah razı olsunnn

ayyy bugünde adet olmadım asimm yaaaa