Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

eczanelerde de varmış ama netten de sipariş veriyolarmış sen bi sorsana eczanene valla ben 6 ayda hamile kalamazsam kesin alıcam ama ben evlendikten sonra vajinusmus vardı bende onun için preseed vermişlerdi tam emin olamadım omu değil mi diye eve gidince bakıcam inşallah o dur

ya hep öle yapıyoruz zatende tutmuyo işte hayırlısı şimdi okudum o konuyu öğrendim nereye nasıl sürüleceğini bi araştırayım bakim

ayy bi sorim en iyisi yaa neymiş baksana hamiş kalan olmuş
içim kıpır kıpır oldu kıss

ayy valla ben daha önce de duymuştum ama ozaman bebek düşünmediğimm için önemsemiyodum şimdi ordaki kızlar yazında hemen benimde aklıma geldi yazayım dedim hemen bi sor senn inşallahh işe yarar canım

valla kızlar ne hızlısınız sıze yetısemıyorum
yaslandım galıba yorumumu nereye yazdıgımı arayıp bulana kadar oldum valla bende ıyıyım sole bı gırıyım dedım kayboldum
hadı kızlar sıze kolay gelsın bu arada hepınızın burdan ıyı cumalar gecırmenı dılegıyle kendınıze ıyı bakın aeo öpuldunuz

hoşgeldin cnm sen yaşlandıysan biz mort olduk o zaman
kıss alemsin heee sanada hayırlı cumalar bebiişimmm

hoşgeldin minik kelebeğimm sanada hayırlı cumalar gerilerde arama bulamazsın patda dana gir yaz

valla galıbva yetısıyorum yavas yavas neyse nasıl gıdıyo calısmalar yaa hıc goremıyom sızlerı ozledım valla ne öruyonuss kıssslar