Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

Lavişim bende araştırdım o testleri.ismi fortel.adetine 1 hafta kala sonuç veriyo diyo.ama ben hiç denemedim.

anladım cnm bende denemedim duymadım hiç yani cielden cok şey duyuyorum valla
herşeydn haberi var maaşallah
ayy benim adet düzensiz şu hayıt inşş düzene sokar yoksa diğer aya değişebilir adet günüm

anladım cnm bende denemedim duymadım hiç yani cielden cok şey duyuyorum valla
herşeydn haberi var maaşallah
ayy benim adet düzensiz şu hayıt inşş düzene sokar yoksa diğer aya değişebilir adet günüm

valla o konuda benim durum da karıştı.normalde 30-32 günde oluyodu,şimdi 28 e indi.öbür ay kaçında olucam ben bilemedim şimdi.Büyük ihtimalle en geç 22 sini beklerim🙂

valla o konuda benim durum da karıştı.normalde 30-32 günde oluyodu,şimdi 28 e indi.öbür ay kaçında olucam ben bilemedim şimdi.Büyük ihtimalle en geç 22 sini beklerim🙂

senin yine iyiymiş ben 20 gün oldu hayıta başlayalı 28 gün oldu adetim ama ondan öncesini görsen 50 güne kadar cıkıyo

canım umut vermek gibi olmasın ama ben bir yerde sarı akıntını eğer kuruduğunda da sarı ise hamilelil belirtisi olduğunu okumuştum ki inşallah öledir. bir kaç gün daha bekleyelim bakalım zaten gebelik ve adet belirtileri birbirine çok benzer hadi inşallahh hayırlıısı olsun kırmızılar gelmesin bebeğinde göbüşüne konsunnnn
ama yinede çok ümitlenme hayırlısı düşünmemeye çalış başka şeylerle uğraş atkı ör bere ör

keşke bende örebilsem ama bilmiyom
bende gerci ders calışıyorum onun gibi bişi ayyyy o bende önceki aylar olmuştu asimm yani sarı akıntı kuruyuncada sarı oluyodu ama bişi yok elde var sıfır aman neyse bekleyelim bakalım