Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

bu arada kıslar bana gelince 3 gündür akşamları bi karın ağrısı cekiyorum gündüz bişi yok ama beni kıvrandırıyo birazdan hastaneye gitcem dahliyeye hele dün gece nerdeyse ölecektim yaa adet ağrısı gibi bişi ama mideme de vuruyo sanki ağrısı akşam yemekten sonra oluyo 3 gündür deli olacam acaba ne olaki neyse gidip öğreneyim en iyisi dua edin nolur

evet cnm adet olacağın için şişkinlik olmuş olabilir adetini bekle sen her ihtimale karşı

(yasmin nil- muray) kizlar kac aylik hamissiniz ilk bebeginizmi iki nizinde kizlar anlatsaniza hamile oldugunuzu ogrendiginiz ilk anlari anlatsaniza nasilbir duygu hamilelik nasil bir duygu anne olacaksiniz heyecan varmi korkumu var biraz bizlerle paylasirmisiniz kac gun gecikti regliniz ve kacinci gunde yapmistiniz testinizi

kızlarrrr günaydın,
dayanamadım bu sabah gebelik testi yaptım sonuç - 🙁 niye ümitlendim onu da bilmiyorum ama adetim ilk defa 30 günü geçiyor, normalde 28 günde bir olurum bu ara 28-30 arası değişiyordu oyüzden ben 21 mart olarak yazmştım yani aslında hesaplayıcılar 18-19 mart diyorlardı 🙁 üffffffff çok sıkıldım ben bu bebek işinden bana göre değil sanırım bırakıcam daha 3 ayda bu hale gelmek yok bu sefer kesin bırakıcam istemiyorum artık vaz geçtim

slm kıslar maşallah hamişlerimiz artıyor oh oh ne güzel valla bende dün olmam gerekiyordu olmadım ama her an olcak gibiyim kasıgıma igne batıp duruyor bende anlamadım bana ne oluyor 🙂
benim tarihine eklerseniz sevinirim 21 mart bu arada rabbim tez zamanda göbişlerimizi doldursun öptüm hepinizi

offffffffffffff içimde bi sıkıntı var bagıra bagıra aglamak istiyorum sebebini bilmiyorum 🙁 konuya alakasız oldu ama ıcmı dokmek ıstedm

canım yaaa bak Lavişim ne güzel demiş Rabbime ellerini aç dua et diye ben bugün facebookda Mevlananın bir sözünü okudum o kadar hoşuma gittiki üzüntülü olduğum zamanlarda bende yapıcam Mevlana diyor ki

" üzülme.... derdin ne olursa olsun bir Abdest al nefes gibi... Bir seccade ser odanın bir köşesine otur ve ağla , dilersen hiç konuşma. o seni ve dertlerini senden daha iyi bilir unutma... "

kizlarrr...adetime 8 gün kaldi..dünden beri cok akintim,kahverengi lekelenmeler ve mide agrim var..sizce neden olabilir..

canım adetine daha var ama hayırlısı olsun ne diyeyim hiç bilemiyorum vallahi...

adetin nezamandı ki canım benim. ya yeni adetin yakında şişkinlik ondan olmuş olabilir yada biliyorsun ayaklarımız az bir beton görse soğuk alsa karnımız gene şişer yani bunu umudunu kırmak için sölemiyorum tabiiki ama herşeye hazırlıklı olmak lazım. ama sen içim rahat etsin kafamdaki soru işaretleri gitsin diyorsan ben derim ki test yap hayırlısı olur inşallahh .

aaaa ne ki acaba randevun kaçda haberdar et mutlaka canım inşallah ciddi bir sorun yoktur dualarım seninle canım hayırlı haberlerle gel.

bu arada ben demekki pazartesi günü yani adetimin 12 günü yumurtlamış olabilirim ozaman ilişki olmuştu öncesinde de olmuştu ama sonrasında olmuşmuydu hatırlayamadım
hayırlısı artık pek umutlu değilim bu ay neden bilmiyorum ama kısmet ne diyelim

canım üzülme,evet insanın morali alt üst oluyor ama sabırla beklemekten başka çaremiz yok....bende çok ilgilenmiyorum artık..oluruna bıraktım..hayırlısı ve sağlıklısı olsun.

canlarım ben dün doktora gittim...tedaviye başladık...6 ay denedik olmamıştı..eşim semen analizi yaptırmıştı.sonuçları cok şükür iyi..ihale bana kaldı 🙂 ultrasonda baktı sorun yok,hormon tahlili yaptı sorun yok,çok şükürler olsun....Amaaa klomen' e başladım dün..haftaya çarşamba tekrar gidicem ve kontrol edicek,duruma göre ne yapmamız gerektiğini söyleyecek...

AYRICA adetin ilk günü hangi gün sorusunu sordum.. 1 damla leke bile gelse o gün 1.gün sayılıyor..görüşmek üzere.....

cielcimmm yaa yapma daha çok erken değil mi ümitsiz olmak için... bak ben 5 aydır deniyorum arkadaşlarım 2 sene deneyenler var 4 sene deneyenler var unuttunmu burayı Tatlı belayı yani ne zorluklar yaşadılar ne acılar çektiler anlattımya Tatlı bela ölümlerden döndü diye ama sabrın sonu selamettir arkadaşım
sabır sabır tabiki aklından bebek düşüncesini at kafanı boşalt rahatlat ama üzülme zaten demedik mi kafan rahat olunca bebek gelicek diye üzülme Rabbim hayırlısını versin hayırlı zamanda inşallahh

ececimm hayırlısı olur inşallahh bitanemm adetine inşallah adet olmazsında seni de burdaki hamiş listemize ekleriz
dualarımız seninle canım benim 🙂

hayatım yaa en iyisini yapmışsınız bende haziranda 6 ayım doluyor ozaman gidicemm eğer ozamana kadar olmazsa klomen vericek bana da benimde hormonlarım falan temiz çıkmıştı ama bilemiyorum bakalım ayy Allahım sen büyüksün yaa
-