Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

cok dogru soluyorsunuz bu bebek derdıne neden dustum bende bılmıyorum evde kös kös oturdugm ıcın baska bısı degıl.calısıcam hamıle kalırsam da aa ne guzel bebek gelıo derım gelmessede gelcek bır gun🙂 ama kafama takmıcam evde oturdgm ıcın bole oluyr

yaaa bitanem aslında ben geçen ay hissettim çok kasıklarım ağrımıştı ve akıntı vardı ama ben ozaman yumurtlama günüm diye adlandırmıştım
bugün sol kasığımda şöle bir ağrı yokladı ama 5 dkkalık bişiydi sonrasında da olmadı birdaha takip edicem bakalım ama hayırlıs inşallah

Allahım Allahım ayyy inşallahh hayırdır bu bitanemm yaaa ayy çok sevincem valla hele bizim topikten çıkınca daha da bir mutlu oluyorum yaa inşallah sende onlardan bir tanesisindir canım benim iş yoğunluğuna dalıp süpriz yapar inşallahh bizim küçük melek
aslında zaten senin yaptığın doğru biliyomusun kafaya takmadan aklına gelen gün yapmak hadi bakalım inşallahh tutunmuştur canım bnim 5-6 nisanı iple çekicem :

tamam cnm senide ekliyorum listeye inşş adetler gelmez

kıslar yaa adetime 5 güncük kaldı ama belim ağrıyor dünden beri ve acayip yorgun hissediyorum kendimi...gelmeye mi çalışıyor ki benim bebiş🙁

cnmmmm inşş adet olmazsın biliyosun ki adet ve hamişlik belirtilri aynı takma rahatına bak inşş adet gelmez

kıslar biliyosunuzki 3 hamiş cıkardık bizde topikten bende artık liste yapmak istedim hamiş olanları ve adet bekleyenleri bakalım 4. hamişimiz kim olacak ????

HAMİŞLERİMİZ

Gönülden tebrik ediyoruz Allah hayırlısıyla kucaklarına almayı nasip etsin inşşşş

1)TATLI_BELA..............sanırım 5 haftalık

2)yasmin nil...................

3)bur-ay...............

ADET BEKLEYENLERİMİZ

ASİMELEK .........6-7-8-9-10 nisan

gul-guzeli ...... 13 mart

patalena........22 mart

Ciel.....................21 mart

essenn...............14 nisan

kardelen000............26 mart

yakışıklım ....................5-6 nisan

selamet ......................10 nisan

shekerr_hale ..................20 nisan

koyusiyah.............................5-6 nisan

cnmmm cok iyi karar vermişsin aslında çalışsan daha iyi uğraş bulmuş oluyosun en azından kafanı takacak bişey bulamıyosun çalışırken Allah hayırlı zamanda versin inşş bebişlerimizi erkekler hakkaten de işin zevkindeler ama ama Allah korusun daha kötü eşlere denk gelebilirdik şükürler olsunki eşlerimiz iyi kadınların doğası bu Allah dağına göre kar verir cnmm yani cekebileceğimiz dertleri sıkıntıları verir bize demek erkeklere olsa bunu kaldıramaz onlar onların doğası aykırı buna