Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

agır yasamaktan bıktım 3 aydır gercekten ne bıyere gıder oldum nede doru duzgun keyfm yerınde bugun doktordan snra karar verecegım hayatıma 21 yasındaym evde pinetklemekten hayatıma renk gelsın dıeo hamıle cabalarından usandım hıc bır erkek bızım yasadıklarımızı yasamıor nede anlıyor anlıyorum desede.calısmaya karar verdım calısıocam kılo verıcerım eskı guzellıgıme gerı donucem herkes nolmus sana dıo.hamıle kalırsamda calısrken beklemedgm bı anda olsun.calısıcam yıcem iççem gezcem..

yap asicim dün yapmamışsın bak bugün yap kesin

yapayım canım tamam

canım zaten hep aynı saatte yapıyorumm ama dedilerki bir gün yap bir gün yapma
bu arada adetimin 14. günündeyim eşimde cuma akşamı evde
ama testlerim gittikçe koyulaşıyor bakalım bu akşam ne olucak normalmi bu sizce 😕

amin arkadaşım hepimizin hakkında hayırlısı, inşallah rabbim hayrılı ve tez zamanda sağlıkla kısmet etsin bebişlerimize kavuşmayı 🙂

ayyy canım yaa aminn inşallahh bitanemm inşallahh

canım bencede en doğru kararı vermişsin inşallahh senin içinde hayırlısı olur bu yeni dönem inan bana bu dönemde kendini daha iyi hissedeceksin

asim bence normal ben 14. günde + yakaladım ve muhtemelen 15. gün akşamı veya 16. gün sabahı ovulasyon olmuştur.. yani bugün yakalarsan hemen ümitsizliğe kapılma 24-48 saat arasında ovulasyon gerçekleşiyor ve o yumurta 6-24 saat arasında döllenebiliyor 🙂

halecğim daha 21 yaşındaymışsın yaa, kıyamam ben sana hiç acelen yok senin nolur hayatını yaşa bu arada bebişin olursa ne ala.. kıyamam çok gençsin daha hiç üzme tatlı canını...

üff yaa eşime diyeyimm yumurtlama zamanım izin al eve gel
ayy şaka bi yana da benim şimdi yumurtam olursa cuma akşamına kadar dayanır mı ki yaa yaa üff
ben gün de deneyeyim hayırlısı artık

kizlar morelimizi bozmayalım nezaman kısmetse ozaman olur biz elimizden geleni yapıyoruz gerisi Allaha kalmıs napak dimi 🙁

ölee patalenamm yaa Allah büyük elbet olucak kafaya takmasak daha güzel olucak aama üff amannnn beeaa

asicim herhangi bir kasık agrın varmı benım yumurtam catladı zaman cok net anlıyorum mesala bu ay adetımden 16 gun snra gerceklestı asırı bi kasık agrısı batma oluo 1 gun suruo ve gecio sende öle bir agrı olusuomu

slm şekerlerr yaa o kadar yoğunum ki iş yerinde kafamı kaldıramıyorum şimdi oturdum şöyle bir baktım hamileler artıyor maaşallah darısı tüm isteyenlerin başına... yaa ben güya 15 inde ayın ovulasyon testi yaptım ondan sonrada yapmadım bakmadım da 🙂 salağım sanırım bu arada ne zaman denk geldiyse yaptık bişiyler 🙂 ya kızlarr ben geçen ay yani şubat ayında adet olmadım sonra da söktürücü ile oldum ya biz şubatın ortalarından bu yana korunmuyoruz ve benim bu ay kasıklarım çok sancıyor yani bu sancı nedir anlamadım geçen hafta çok şiddetliydi bu hafta hafif hafif ama var ve sürekli idrara çıkıyorum neden ki bilemedim bir de bir arkadaş yazmış hatırlayamadım şimdi hamileliğin en büyük ve ilk belirtisi hissetmek diye bende hissediyorum gibi noluurr gerçek olsun 🙂 bu arada lavinyam ben geçen ay adet omadım bu ay da söktürücü ile 03.03.2012 de oldum.Nisan için yaz sen işte 5-6- sı ne denk gelirse malum düzensiz 🙂