Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

beni de ekleyin 5 - 6 nisan

halecim Allah yardımcın olsun üzülme canım inşallah hakkında hayırlısı neyse en kısa zaman versin Rabbim

BÜTÜN hamilelerimizi tebrik ediyorum
Allah tamamına erdirsin çok sevindim😀 hayırlısıyla kucağınıza alırsınız bebeklerinizi inşallah sağlıklı sıhhatli amin amin amin...

darısı tüm bebek isteyenlerin başına

Merhaba arkadaşlar..ben yeni üye oldum bu topikteki hemen hemen bütün yazıları okudum.Öncelikle hamile arkadaşlara sağlıklı bi şekilde hamilelik sürecini geçirmelerini ve bebeklerini sağlıklı bi şekilde dünyaya getirmelerini Rabbimden diliyorum..Hamile olmak isteyen arkadaşlara ( bana da) inş. Rabbim en kısa (doğru) zamanda nasip eder..Benim bikaç sorum olucak Folik asit nedir? Doktor kontrolünde mi kullanılıyo? Hamile kalmayı düşündüğümüzde hemen kullanmaya başlamalı mıyız?

canlarım ya ne güzel hamişler çoğalıyor inş umutla bekliyen her kesin hamiş haberini alırız bu arada galiba ben ayağımı sürtüm rabbim hamişlerimizi arttırsın allahım senden dileğim istiyen herkese hayırlı sağlıklı sıhhatli analı babalı huzurlu mutlu büyüteceği evlatlar nasip eyle .aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

canım hoş geldin aramıza hoş bende yeniyim ama 😀
folik asit bebekte omurilik/omurga oluşumunda çok önemli yeri olan bir vitamindir ve gebelik eğer planlıysa 3 ay önceden almaya başlamak gerekir çünkü eksikliği durumunda omurga oluşurken (spinal kord defekti de dediğimiz) delikler kalabiliyor bebekte
folik asid depo edilebilir olduğundan maksat depoları doldurup bebeğe hazır kaynak sunmak... herkese sevgiler😀

Amin,inşallah canım.sende inşallah hayırlısıyla sağlıklı bir doğum yapıp bebeğini kucağına alırsın.

ayyy ne güzel dualar bunlar böleee aminnnnnnn canımmm aminnnnnnnnnn

merhaba sarı papatyamm hoşgeldin canım aramıza arkadaşlarım sorunu cevaplamışlar bu arada bende folik asit kullanıyorum yarım bırakmıştım hatırladığım iyi oldu devam edeyim bari
sen nezamandır bebek istiyorsun canım nekadarlık evlisin yaş kaç

oyyy benim iyi kalpli güzel ablammm Rabbim seninde yar ve yardımcın olsun sağlıklı sıhatli yavrunuzu kucağınıza almak nasip etsin inşallahhhh
güzel duaların içinnn de aminnnnnnnnnnnn aminnnnnn

bende varım benim adet günüme daha çok var 10 nisan bakalım rabbim inşallah bu ay hayırlı evlatları nasip eder bizlere.

anaa adetlerimizz beraber olcak canım inşallahh ikimizde hamiş çıkarız hee

kızlar bu arada ben ne zaman yumurtlayacağım yaaaaa
testlerim güzel gidiyo bende değerlendiriyorum dün test yapmadım bu akşam yapayım ama eşim 2 gece evde olmayacak inşallah yumurtlamam bu iki gün içinde