Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

kızlar topiğimizin ilk hamişiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii TATLI BELA
yengemmm hamile kızlar ilk hamişi çıkardık sonunda hayırlı uğurlu olsunn çok mutluyum çok mutluyummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

sahimi yaa cok sevindim ohh şükür bizim topiğin kuyruğunu düzeltmiş olduk böylece artık sırayla hepimiz hamiş kaırız inşş
cok sevindim tatlı bela adına ai kıss bu senin yengenmi ne yengem dedin de

evet darısı bize cnmm hala aynı durumdayım Allaha dua ederek beklemedeyim inşş güzel haberleri bende veririm size

geldimmmmm..doktor herseyin gayet iyi oldugunu söyledi,Allah'a sükür..daha yeni basladigimizi ve sabirli olmamiz gerektigini söyledi,bakti,bügün yumurta durumum iyiymis..yani maca devammmm🙂

cnmm sevindim iyi cıkmasına evet valla biz takıyoruz da noluyo hiç takma valla keyfine bak bi bakmışsın çift cizgi 🙂 inşş yani

ayyy vala cook sevindim bi kutlama yaparız ama demi ilk hamiş şerefine

günaydın kızlarrrrrrrrrrrrrrrrr güzel dilekleriniz için teşekkür ederimmm
evet lavişimmmmm TATLI BELA benim abimin eşi
ama ben ona yenge demiyorum abla diyorum tabii
inşallahh topiğimize uğurlu gelir sırayla hepimiz hamiş oluruz Rabbim bu defa hayırlısı ilede kucağına almak nasip eder inşallahh

bu arada ben adetimin 7. günüdeyim adetim bitti ovülasyon testinin içeriğini okudum ama benim adetim çok düzensiz yaa ben nezaman yapmaya başlasam ki yaff birde bu gün çok akıntım var acaba yumurtlama günüm mü ki 😕😕 bu gün bir tane yapsam mı ablam bana bir 13 de yap 15 de yap öle demişti siz yaptınız nasıl yaptınız kafam karıştı yaf 😕😕

cnmm o liste olması lazım adetin düzensiz ise en kısa adet olduğun zamanı dikkate alacan mesela en kısa 28 günde olduysan orda karşılığına gelen günden başlarsın sanırsam 11. günden yani

bide kac tane var içinde test yani bitmesin sonra mesela ben bi kutu almıştım 5 tane içinde bi kutu daha almak zorunda kaldım artıyı bulamayınca

ben normalde şubatın 4.de olmam lazımdı ama olmadım ilaçla ayın 8 inde oldum o da 33 gün ediyo 😕 ben şimdi o 33 günümü kale alcam ya daha erken yumurtlama oluyosa kafam basmadı yaff 😕