Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

Aminn canım biran önce gelsinler artıkkk 🙁

slm şekerlerim....
buaralar yoğunum pek giremiyorum ama girer girmezde güzel bir haberle karşılaştım TATLIBELA hamileymiş🙂asicimin de gözü aydın olsun..darısı hepimizin başına.Lavişim aklım sendeydi gelen leke inşaallah yerleşme lekesidir canım hadi bakalım güzel haberler bekliyorum🙂

canım kardelenimmmm yaa teşekkür ederim bitanemmmmm aminnn inşallahhh yaa inşallahhh

geldimmmmm..doktor herseyin gayet iyi oldugunu söyledi,Allah'a sükür..daha yeni basladigimizi ve sabirli olmamiz gerektigini söyledi,bakti,bügün yumurta durumum iyiymis..yani maca devammmm🙂

ohhh maşallahhh canım benimmm evet biraz sabır bide no stres :

ayyy cokk sevindim..hadi insallah darisi basimiza..tabii bu arada hamile kalirken özel bisi yaptimi bunu da merak ettim...🙂

canım yengemin ilk bebeği gelişmedi ve kalbi durdu o yüzden kürtajla almışlardı ama kürtaj esnasında rahime zarar verdiler başka doktorlara gittiler yanlış ilaç kullandırdılar yumurtalıkları büyüdü patlayacaktı nerdeyse aşılama yapıldı hiç biri işe yaramadı 2 sene hamile kalamadı herşeyi denedi ama olmadı bu ayda tamamen relax oldu hiç bişeyi kafasına takmadı bebeği hiç dsüşünmedi ve test yaptı hamile olduğunu öğrendi
valla allah nasip edince ediyo etmeyince etmiyo işte kısmet darısı bizlerin başına canlarım