Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

evet doğru diyosun ama hamiş olduğum içime doğmuyo yaa nasıl anlatsam insan hissetmezmi yaa ben hamiş değilim öyle hisediyorum

inşş dediğin gibi yerleşme kanamasıdır ama gercekten hissetmiyorum hamiş olduğumu neyse hayırlısı olsun yaaa

yaa demi bende öle düşünüyorum valla haklısın canım 🙂

yaaa ne kadar güzel olmuşşş canımm benimm Rabbim inşallahhh en kısa zamanda hayırlısı ile kavuşturcak yavrunuzu size bende bebeğim için günlük tutuyorum
daha yeni başladım onu nasıl istediğimizi özlediğimizi gelemesi için herşeyi yaptığımızı ne zorlu aşamalardan geçtiğimizi psikolojimizi anlatıyorum yazmak bile güzel yaa inşallah en kısa zamanda kavuşuruz bebeğimize hepimizde 🙂

inşş dediğin gibi yerleşme kanamasıdır ama gercekten hissetmiyorum hamiş olduğumu neyse hayırlısı olsun yaaa

LAvişim yaa hayırlısı olsun ne diyelim ama sen genede her ihtimale karşı git yaa boşlama belki belki vardır yani

lavinyam hayırlısı olsun canım ama kaç gün geçti? test yapmış mıydın hiç? yaptıysan kaçıncı günde yaptın?

anladım canım, geç döllenme olduysa (yumurtlama gününü bilmiyorsan olmuş olabilir) istersen perşembe - cuma günü gibi birda test yap, yada bi kan testi yapıp dr a git negatifte olsa pozitifde bence bir dra danışmakta fayda olabilir..
hakkında hayırlısı canım

cnmm inşş hayırlısı olsun yaa içimden gelmiyo valla dr a gitmek yaaa soğudum iyice ne bilim valla