Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

benimde senden bi farkım yok yani eyşancım az çok benziyo canım ama bu hemen hemen tüm kadınlarda var galiba adet döneminde fevri davaranışlar eşini anlıyamama duygusu ağlamak sinirlilik sataşmak valla diyorum bende eşime bu dönemlerde fazla üstüme gelem ne dersem he de gül geç oda alıştı artık garibim ne yapsın deliyle delimi olayım demiştir

reyhancım ya evde dinlen işte bundada vardır bir hayır..inşallah kısa sürede serumun etkisi geçerde yaparsın testi ama şimdiye kadar bu denli bir gecikme yaşamadıysan hamilesindir kuzummmm ne güsel ya

öyle hayatım yaaa inşallah canım dediğin gibi olur inşallah kusum yaaa
her ay 28 günde adet oluyordum canım tam 14 gün oldu hayırlısı canım yaaa ..

öyle hayatım yaaa inşallah canım dediğin gibi olur inşallah kusum yaaa
her ay 28 günde adet oluyordum canım tam 14 gün oldu hayırlısı canım yaaa ..
canım artık umutsuz reyhanı değiştir lütfen bu arada sanırım 5senedir istiyordunuz(yanlışsa kusura bakma öyle aklımda kalmış) hasretin bana nazaran daha büyük bu yüzden ayrı bi seviniyorum senin için..

yorum için tşkler canım evet bilinç altı olabilir çünkü oturduğum lojmanla ceza evi yanyana içeriye giren çıkan mahkumları ister istemez görüyoruz tam hatırlanmayan rüyalarda yorumlanmazmış zaten bide gece izlediğim filmden etkilendim heralde kafamı karıştıranda yumurtalar oldu neyse bakalım hayıra gelsin gördüğümüz rüyalar

Slm kızlar yine uzun bir ardan sonra yine burdayım geriye dönüp yazılanları opkıyım dedim aman allahım bir sürü sayfa var hiçç gözüm kesmedi valla😀 en yenileri okudum kusura bakmayın kızlar ayrıntıları kaçırmış olabilirim ,bu arada duygucuğum sende atam bekleyenlerdendin dimi sağolsun EYŞAN cığım sormasa ondna bile haberim olmıcak yani o kadar dünyadan bi haberim,sonuçlar açıklanmış ama ben yine ne hikmetse yerleşemedim yaaa öfff delircem🙁(

hosgeldın canım aramıza nasılsın canımya

Hoşbulduk zelzehciğim nolsun,kah evde kah denizdeyim,vakit geçirmeye çalışıyorum,insanın beklentisnin olmamasıda ne kötü😕 yaz bitince napıcam acaba çok merak ediyorum🙁 Sziler nasılsınız neler yapıyorsunuz görüşmeyeli?

değiştirmek istiyorumda bi türlü bulamadım yerini
evet canım dile kolay olan ama bana çooook zorluk yaratan 5 yıl..
inşallah diyorum ama gücüm kalmıyor gerçekten... hayırlısı allahtan ne diyebilirim... evet hasretlik çoook zor bebek sesini duymaya görmek beni kahrediyor oyuzden ne bi yere gidiyorum ne çıkıyorum... hiç bi yere gitmiyoırum hep bahaneler ediniyorum gitmemem için
yani oytuzden bana bu site daha yakın daha candan geldi sanki yanımdaymıssınız gibi evdeymis gibi hissediyorum hepinizi gerçekten çoook seviyorum inşallah en yakın zamanda hayalim hasretim özlemim sona erir

canım benım ıyı olmaya çalış ınsallah en kısa zamanda gelecek melegın bızlerde ıyı olmya çalışıyoruz tatlım bende günlerımı beklıyorum sanırım regl olucam bende hayırlısı artık