Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

canım senın belırtıler almıs basını gıtmıs valla senden erken döllenme olmus sanırım baksana akıntın var gögüslerın felaket bunlar hamılelıkte olan belırtıler daha ne olsun ıdrarda çıkmaya bılır ama varsa kanda çıkar çünkü belırtılern çok erken basladı senın erken döllenme olmus olabılır tatlım

fatoşum test yapma canım bekleyelim umutla ama bu ay sen farklı belirtiler yaşıyon hiç böle değildin sanki imi bence hamişsin senn anaaammm ne güzel bissürü yeğen geliyo desene ayyy dualarla bekleyelim inşallah kızlar yaa hepsi hayırlı evlatlar olsunlar hepimize Rabbim yaşatsın hayırlısıuyla inş aminnnn

kızlar ben döndüm evime şükür...henüz adet olmadım bugün 28.günüm ve en fazla 28.de olurdum dün akşam sadce bi iki damla kahverengi leke geldi ne belirti var ne bişe göğüslerimdeki şişlik ve ağrıda gitti ishalimde geçti neler oluyor bana sizce?az önce tes yaptım negatif of umutlandım valla ama belirti nmına olan bişe yok olanda kayboldu

hosgeldın canım dur bakalım testte negatıf çıktı dıye hemen üzülme belkı daha ıdrarına yansımamıstır hamılelık hormonun regl olmadıgına göre beklıcez bıraz daha olmazsa kan testı yaptırırsın tatlım

evet geçen aylar bu kadar değildim açıkçası yani bu sol tarafımdaki ağrı hiç tek taraflı olmamaıştı yada hiç olmamıştı yani.bilmiyorum kan testi mi yaptırsam ki dedim ama bekliyim dimi off çıldırcam valla dayanamıyorum ağrıya yada dr.ma gitsem bi baksa neyim var diye

hoşgeldin eyşancım inşallah hamişsindir tatlım yaaa hayırlısı hadi bakalım yarına öbürgüne belli olur artık🙂