Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

canım bizde 2 aydır denıyoruz bu 2. ayımız yanı ama bebiş varmı bende bılmıyorumkı daha ama geçen ay bende hemen hamıle kalırım sanmıstım regl olunca yıkıldım çok agladım üzüldüm kıme zararı kendımıze o yuzden hiç takma kafana bu ay hamıle degılsem bende rahat olucam karar verdım esınde üzülmesın sakın Allah herseyın hayırlısnı bılır tatlım yıllarca bekleyenler var canımya

evet canım yıllarca bekleyenler var bu yüzdende kendime kızıyorum daha yeni başaladın onlar ne yapsın diye üzülüyorum bu arada göğüslerim feci şişti hatta damarlar bile belirginleşmişti uç kısımlarında çok sızlıyor

Bende sadece sarı akıntı oldu canım hıc lekelenme yada kanama olmadı. Ama cogu kısıde olurmus.

kizlar sunuda belirtiyim bende ilk hamileligimde kahverengi lekelenme soyle oldu sizde kendinize bakin ama tabiki herkeste ayni olmaya bilir kahverengi koyu ve kati sanki yapiskandi sadece caykasigini doldurucak kadar olmustu sizinki nasildi.

kizlar sunuda belirtiyim bende ilk hamileligimde kahverengi lekelenme soyle oldu sizde kendinize bakin ama tabiki herkeste ayni olmaya bilir kahverengi koyu ve kati sanki yapiskandi sadece caykasigini doldurucak kadar olmustu sizinki nasildi.

canım benımkı kahverengı ama koyu degıldı beyaz selpakta silince göründü normal sekılde ama suanda yok baktım yıne ama yok

selzeh canim seninki yerlesme bence cunku yerlesme kanamasi reglinden 5 6 gun once ve ayni regli olunacak gibi sancili karin sisiyor kasiklar geriliyor sancili oluyor seninkide oyleydi sanirim sen daha iyi fark etmen lazim senin gecen ay reglinden once leken olmustu bu lekelenme sancisiyla o lekelenmeyi eslestir ayni deyildir canim.

mesela ben kendimi anlatiyim aynimi siz karar verin ben trden belcikaya donuyordum ve goguslerimde ates vardi kasiklarim gerildi sancidi wc ye zor oturdum ve karnim cok sisdi esimede reglime 5 6 gun var nedense erken reglim olucak demistim oda yoldayiz ondandir demisti ve sadece gunluk petime az cok az koyu kahverengi oldu bir iki damlaydi sonra olmadi bidaha ve arada 1 hafta gecti dr ye gittik 5 haftalik hamileyidim dedigim gibi cok sanci oluyor kasiklarda sanki biseyler oldugu hissediliyor.