Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

haklısın herşeyin hayırlısı canım inşallah senden güzel haberler alırız

benden de bu sabah ılk defa leke geldı ama ben umutlanmak ıstemıyorum çünkü ne olacagı hiç bellı olmaz sabah esıme dıyodum leke gelmeden önce konusuyoduk bu ay hamıle degılsem dedım önümzdekı ay öyle 1 saat falan yatmıcam 10dk yatıp kalkıcam yumurtlama günlerımı takıp etmıcem sanada söylemıcem oluruna bırakıcam dedım esım de dedı en dogrusu o bosver dedı ondan sonra gıttım tuvalete leke gelmıs işte

canim uzulme bidahanki ayda insallah gelir bebegin uzlme canim hepimiz her ay husrana ugruyoruz emin olki bi gunde yuzumuz gulucek insallah canim o lekelenme soyle oluyor kesinlikle reglinden 5 6 4 gun once oluyor ama regli gununden 1 gun once olduysa regli belirtin dedigim gibi 4 5 6 gun once olursa bebeisten.

ınsallah meleklerımız en kısa zamanda gelır canım dogru söylüyorsun reglınden 1-2 gün önce gelırse regl oluyosun ama 4-5-6 hatta 7 gün önce gelende var o zaman hamıslıkten derler ama kısmet canım benım mesela geçen reglımden 2 gün önce basladı lekelenmem ve 2 gün boyunca arlıksız sürdü anladım sonrada regl oldum zaten

ınsallah canım ınsallah sende de belırtı vardı baya yanı o zaman hepsı regl belırtısymıs ya sımdı bız beklıcez bakalım ne olacak hayırlısı artık tatlımya iyice korkmaya basladım
,
evet gerçekten belirtiler vaardı hatta avuç içlerm bile yanıyodu dün akşam çoğu psikolojikmiş demekki artık kısmet bidahaki ay ama dediğim gibi ne kadar dinlersem kendimi anladım ki kendime baskı uyguluyor vücüdumda o tepkiyi aynen gösteriyor kesinlikle dinlemek yok artık...
korkma sakın hayırlısı inşallah bebişin geliyodur hayırlı haberlerini bekliyoruz

inşallah canım inşallah en kısa zamanda hayırlısıyla meleklerimize kavuşuruz eşim benden çok üzülüyo onun üzülmesinede ben daha çok üzülüyorum hemen olur diye tahmin ediyordu iki aydır olmayınca çok kötü oldu daha çok başındayız belki ama çevremizdeki herkes hemen hamile kalınca oda hemen olur diye ümitlenmişti canım ya

canım mesela bende gögüslerde belırtı hiç yok sankı sen var demıstın demı sende neler vardı bı yaz bakalım