Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

bu sabah uyandım ve ateımı ölçtüm hafta basından berı atesım 36.6 ıdı 1 gün 36.7 çıktı bu sabah ölçtügümde 36.9 çıktı arkadaslar sonra lavaboya gıttım ne çamasırımda ne de sildigim selpakta bırsey yoktu aradan 1 saat kadar zaman geçtı tekrar gıttım yıne çamasırımda bırsey yoktu ama bu sefer selpağa sıldıgımde kahverengı leke geldı ınanamadım acaba yanlısmı görüyorum dedım gıttım esıme gösterdım o da evet kahverengı leke dedı internettekı hesaplayıcılara göre hamıleysem bugün bebegın yerlesme günü ıdı acaba gerçekten hamılemıyım ya kızlar

günaydın selzehcim
canım inşallah hamilesin yaa bu kadar belirti ve leklenme çok yüksek ihtimal anne adayısın sende artık bence bi test yap ve meutlu haberini ver bizlerede hayırlı olsun canım benim ilk tebrik eden ben olayım bizlerde dua et nolur.hayırlı vakitte gelsin melişlerimiz.buarada canım yerleşme kanaması kaçıncı günde olurmuş neye göre anlıyosun bende merak etttim

tebrik ederim canim hayirli olsun hamisin kizzzzzzzzzzzzzzzzzz ay super regline 5 6 gun kala kahverengi veya pembe olan lekelenme hamisliktir demek allahin verdigi bir isaret canim ben sana demistim 2 veya 3 ayinda yuzde 500 yuz hamissin diye bak hamissin iste

tesekkür edrım canım ama ben emın olamıyorum regl günüm gelınce tam emın olurum ınsallah vardır bebiş hep dua edıyorum zaten canım benım son adet tarıhını yazınca ınternette hesaplayacılar var orda çıkıyor canım ben hafta içi bakmıstım bugünü gösterıyordu ama kısmet tabıkı ya

canim bide benimkine bak benimki eger hamis olursam nezamana belirtilerimizde ayniydi benim son reglim 9 temmuzdu gelecekte 3 agustos hic uzulme tatlim sen de artik anne adayisin dun sormustun lekelenme bende yok diye bak oldu bu gun regline 5 6 gun kala oluyor ve suanda bebisin 5 6 gunluk bitanem allah tamamina erdirsin tatlimmmmmmmmmm.

sagol canımda tam emın olamıyorum ya hiç bellı olmaz yanı benım genelde reglıme 2 gün kala adet öncesı lekelenme olurdu ama suanda 4-5 gün var daha eger hamıleysem zaten bebegın yerlesme günü bugündü ınternette bakmıstım canım ınsallah dedıgın gıbıdır tatlımya

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

:sütyen:REGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:sütyen:
umutsuz-reyhan.........14 temmuz (haber bekliyoruz hadi bakalım hayırlısı)
sedus........................17 temmuz (haber bekliyoruz hadi bakalım hayırlısı)
mavim.......................19 temmuz(haber bekliyoruz hadi bakalım hayırlısı)
ecem09.....................24 temmuz(haber bekliyoruz hadi bakalım hayırlısı)
Eyşan.......................25 temmuz(haber bekliyoruz hadi bakalım hayırlısı)

:hıms:BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:hıms:

vahide-m.................27-28 temmuz
Aussie Angel.............28 temmuz
zuzu........................28 temmuz

Menekshe................28-29 temmuz
butterfly45...............30 temmuz
Selzeh.....................31 temmuz

Nesli84....................1 Ağustos
ela_1982..................1 agustos
hazal3......................3 agustos
bera.........................3 agustos
birmur......................8 ağustos
Fatosss....................8-10 Ağustos
sultan......................12 Ağustos
Yağmurun annesi......13 Ağustos
Yaz esintisi...............14 Ağustos
Nur85......................15 Ağustos
eboş.........................22Ağustos
duygum_06.................23 Ağustos

:esra: HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ;:esra:
BOYALIKUS...............25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr)
EFSUN_55................ 26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr)
Gül Güzeli................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr)
incemese.................5 temmuz (haziran anne adayı süperrrrrr)
SEVİNC_NAZ............9-10 temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrr)
Sergül.......................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr)
Yaz günesi.................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr)
MelekAnıl................25 temmuz(temmuz anne adayı süperrrrrr)