Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

bu hafta basından berı ölçüyorum hep 36.6 ıdı dün 36.7 oldu bu sabah yıne 36.6 çıktı canım bılmıyorum düşmezse ıyıdır yanı ya su karnının alt kısmında nasıl bır sıslık o bende bakıyorum ama farketmıyorum sık ıdrar bende de var ama ben çok su içerım yarım saatte bır tuvaletteyım sendekı belırtılerde ıyı ama gerçı sen daha ıyı bılırsın bı öncekı gebelıgındekı belırtılerı hatırlıyorsan bence anlarsın olup olmadıgını

nekadar geçirmiş olsanda vicudun yanıltıyo insanı cnm ya hiç belli olmuyo karnımdaki şişlik hemen kasıkların üstü bariz yukarıya kalkıyo ama her kadında olmaz cnm ben üçüncü ayıma girdiğimde hamililiğimde herkez beş aylık sanıyodu doktor iç karnın yok senin diyo yani ben hamile olur olmaz hemen karnımdan belli oluyo ama bazende yanıltabiliyo tabi ateşinde iyi inşallah düşmez cnm ya...azkaldı nasıl beklenecekse?

haklısın canımya benım zaten göbüsüm var normalde o yuzden pek anlayamıyorum ben insallah atesım düşmezde anlarım canım sabah atesımı ölçerekn korkarak bakıyorum düşmüşmü acaba dıye 5 günüm var daha dogru söylüyosun nasıl beklenecekse

benim bir arkadaşım vardı selzehcim kız nasıldı biliyomusun tablolar çıkarmıştı düzenli ilişki ve takip kendine dikkat ediyodu ve her ay gebeliği yaşıyodu yaklaşık 13 ay bekledi sonra çok ağlıyarak artık bunaldım dedi ve bıraktı peşini o ay hamile kaldı şimdi bana yalvarıyo ne olursa olsun dinleme kendini diye biliyorum zor ama gerçekten vicudumuz çok etkileniyo düşündüklerimizden bence ....

o da varya çok abartmıs canım ya ne tablosu kızım öyle seymı olur ınsan çok etkılenır ıstesede hamıle kalamaz ben ateşde bakmıyodum hiç kızlar bak dedı ben ugrasamam düzenlı dedım 1 kere regl olunca ölçtüm bırde yumurtlamam olunca basladım ölçüyorum sabahları zaten regl günümde geldı sayılır ama bunu takıp etmek bıle ıyı degıl etkılenıyosun vallahı artık hayırlısı be tatlım Allah ım bılecek herseyı canım benım

canlarım ben çıkıyorum artık esım kızıyor artık ınternet basındasın hep dıye ama napıyım kopamıyorum burdan işte neyse kendınıze ıyı bakaın yarın görüşmek üzere ıyı geceler arkadaslar

🙂 evet haklsısın fazlasıyla bartmıştı o bişeyi insan takıntı haline getirmeyegörsün şaşırtıyo hayırlısı inşallah az kaldı hadi...sabırla beklicez artık cnm...

hazalcım sen ilk bebeğimde oldu bende de lekelenme demiştin.Ne zaman öğrendin hamile olduğunu??Sence günümü bekleyeyim mi test için zaten az kaldı
canim regli gununde test et sende cikar ben anlamamistim lekelendim ama yoldaydim tam havaalanina gelince lekelenme oldu bende yolda yorgunum sandim ve tam emindeyilim ama 1 1 bucuk hafta sonra bebegimiz olmuyor diye doktora gittik ve doktor 5 haftalik hamile oldugumu soyledi yani tedavi icin gittim hamis oldugumu ogrendik sende regli gununde testini et sen kesinlikle yuzde 500 hamissin canim allahin izniyle.