Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

canim bebegin su anda 6 gunluk ayni lekelenme benim ilk bebegimdede oldu reglime 5 6 gun varken senin akintin nezaman basladi ve lekelenmen nezaman oldu.bide belirtilerinide yazarmisin canim kesinlikle hamissin tatlim allah tamamine erdirsin.
Hazalcım, bende adetten önce akıntı olmazdı hiç kupkuru olurdum ben de ondan şaşırdım zaten 1-2 gündür sarımsı bi akıntı vardı ama çok az leke şeklinde.Bugün akşamüzeri de açık kahverengi tırnak kadar falan lekenme olmuş.Belirtim pek yok sadece göğüslerim şişti sızlama yok ama sadece dokununca acıyoo.Geceleri wc ye çok çıkmaya başadım.2-3 kere çıkıyorum.Ama ümitlenmek de istemiyorum.

HAZAL bende öyle lekelenme falan olmadı ya benım reglıme 5 gün var akıntımda yok sanırım bende bebiş yok canımya bosuna umutlanıyorum öyle hıssedıyorum

canım bende de o sarımsı akıntı var leke seklınde tabıkı çamasırına bulasıyor süreklı beyaz çamasırını sarı yapıyor ama öyle sıvı sekılde gelen akıntı yok ben onu demek ıstedım ama lekelenmem olmadı malesef belkıde bebiş yok bılmıyorum ama sen hamıssın canımya

Öyle deme canım yaaa hiç bişey bilmiyoruz kii bir de belirtiler herkese göre değişiyormuş.Mesela bende hiç kasık ağrısı falan yok.Bel ağrısı falan da yok.Ama herkeste bariz bu belirtiler var.Çok korkuyorum yaaaa....

senın sarı leke seklınde akıntı dedıgın hanı su iç çamasırına bulasıyor mesela çamasırın beyazsa bulastıgı yerı sarı yapıyor dımı sıvı sekılde su gıbı akan bısı degıl yanı dımı?hiç korkma tatlım hayırlısı olsun herseyın

Evet canım aynen öyle.İç çamaşırında belli oluyor.Selzehcim yaaa bi de akşamüstü uyuyup kalmışım rüyamda bi marketten hasır yumurta sepeti alıyorum eve getiriyorum.Ama neye işaret bilmiyorum veya ben çok kaptırdım kendimi off yaaa bilmiyorum işteee...

o leke seklınde akıntı bende de var aynısı canım normalde de olmazdı yanı bakalım hayırlısı artık rüyanda yumurta görmüssün hemde sepetle bu demek oluyokı hamıssın canım evlı kadın rüyasında yumurta görürse çocugu olur derler tatlım