Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

duygucum nasılsın canım ya benımde reglıme 5 gün kaldı heyecan basıyor ilk sen demıstın bana hamıssın diye en basında eger hamıleysem dıle benden ne dılersen tatlımya

duygucum nasılsın canım ya benımde reglıme 5 gün kaldı heyecan basıyor ilk sen demıstın bana hamıssın diye en basında eger hamıleysem dıle benden ne dılersen tatlımya
Selzeh git yap gel şu kan testini nolur benim 5gün varken çok rahat bi şekilde vermişti sende rahatla bizde inşallah çok merak ediyorum cnm ya

iyiyim canım çok saol inşallah hayatım hamişsindir demiyorum zaten hamişsin bilmiyorum içime öyle doğuyo inşallahta öyle olcak tatlım senden hayırlı haber almayı 4 gözle bekliyorum geç 5 gün geç

Selzeh git yap gel şu kan testini nolur benim 5gün varken çok rahat bi şekilde vermişti sende rahatla bizde inşallah çok merak ediyorum cnm ya

ya canım çok korkuyorum gıdıp yaptırdıgımda negatıf sonuç alırsam o anda yıkılırım bıde regl gelsın dıye bekle dur ondan sonra ama regl günü kanamam gelırse üzülürüm tabıkı ama yapacak bırsey yok işte

canımya vallahı bu ay bana çok kıs hamıssn dedı ama sen basndan berı dıretıyosun hamılesın dıye hislerın bu kadar kuvvetlımıdır hissettıklerin olurmu tatlım ay varya hamıleysem dıle benden ne dılersen canım benım

Şimdi gidersen olumlu sonuç alırsan inşallah rahatlıycan diğelimki olumsuz o zamanda geç döllendi çıkmadı dersin adet olursanda biz burdayız cnm ya hepimiz birimiz için ben hepinizi sevdim çok iyi arkadaşlarsınız sanki yıllardır tanıyorum hepiniz kesinlikle art niyet yok burda bu siteye vesile olanlardanda ALLAH razı olsun.

ya tabıkı haklısın regl olursamda herkes destek verıyor zaten burası çok güzel bır sıte dostça konusuyoruz paylasıyoruz herseyımızı zaten hersey Allah tan Allah ım bılır herseyı dogrusunu hayırlısını ınsallah melegımı yollamıstır bu ay ama ıraz dah beklıcem sımdılık

Senbilirsin Selzehciğim en doğrusu adet tarihini beklemek zaten gönlünce olsun ...Ben bekleyemedim bakma sende çok meraktasın onun için baktır dedim ama sen bekle maşallah sabırlısın sen.
arkadşlar herkese hayırlı akşamlar.

Ebrucum cok tesekurler. Darısı sızlerın basına ınsallah. Ben ozellıkle bu ay hıc bırsey yapmadım hatta vazbılegecmıstık. 7 aydır ıstıyorduk. 2 doktora gıtmıstım ılkı hersey normal dedı 2. doktor ıkıse polıkıstık over var ve tedavı omadan cocugunun olması cok zor dedı. Yumurta takıbıne basladı. Ilkı ay yumurtam olustu ve catladı ama hamıle kalmadım. Sonra doktora gıtmedım kendı halıne bıraktım ve allah melegımızı bıze verdı. Ben 3 yıl hap kullandım sonra uzun sure esım korundu 7 aydırda korunmuyorduk canım
Dıger aylarda ayaklarımı havaya dıktım saatlerce yataktan kalmakmadım. Ama bu ay ılıskıden 10 dk sonra kalktım cok umursamadım.