Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

bisey deyil canim ben hic ordan birilerini silermiyim hepimiz birbirimizi nasil bekliyoruz heyecanla kalplerimiz cirpinarak olur hic oyle sey selzeh benim goguslerim sisti siziliyor yesil damarlar cikti koyu yerinde sende de varmi oyle seyler ay yoksa bunlar hep piskolojikmi.

arkadşalar ben çıkıyom ders çalışmam lazımm öptüm hepinizi hadi bakalım selzeh butterfly ve diğer arkadaşlar sıra sizlerde kıslar güzel haberlerinizi alırız inş hayırlısıyla sonrada bizlere gelir sıra aaaaa ama önce hazalla fatoş var onlarda hamişler inş hepinize hayırlı günler canlarım

kız benım gögüsler sistimi bılmıyorum esım bıraz sısmıs dıyo ama ben farketmedım koyu yerıne dıkkat etmemıstım ama sen sorunca baktım bendede çıkmıs yesıl damarlar koyu yerınde ama varmıydı önceden yoksa sımdı mı oldu bılmıyorumkı

nasilsin nur canim calismalara basladinmi insallah bu ay cok hamis cikar bu listeden
başladım canım hayırlısı olsun bu ay geçen ay gibi takmadan ilerlemeye çalışıyorum sizinde güzel haberlerinizi alırız inş.ben ağustos 15 te tatile çıkıyorum cnm benim ama mutlaka sizlere haber veririm ve sizlerinde haberlerini almadan duramam.hepimize Rabbim hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah dua ile canlarım....

Harika darmadağın oldum çok duygulandım umarım rabbim bu güzel duyguyu isteyen herkese tattırsın.Hepimiz hayırlısıyla kucaklarımıza alır anneli ve babalı büyütürüz inşallah

MELEKANIL gögüs ucunun etrafındakı koyu yerıne baksana senınde damarlar belırgınlesmıs mı
canim benim goguslerimin ikisininde koyu yerlerinde yesil damarlar 2 gundur cikmaya basladi once sag gogsumde regle yakin olurdu simdi ikisindede var ve yumurtlama gunumden beri hic kaybolmadi bide cok sisliyor sisde yaniyorda ayni yumurtlama gunumdeki belirtiler ay insallah piskolojik deyildir bunlar.

şirinecim az kaldı biraz daha sabret yakın bir zamanda geçicek benimde baştan bulanır gibi oldu midem sonra geçti şuan rahatım drlar seninde belirttiğin gibi bulantının iyiye işaret olduğunu söylüyorlar e hal böyle oluncada ben bayan pimpirik hayırdır inşallah diyorum senin ne zman başladı mide bulantın cnm gününü kaçgün geçiyodu