Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

şirine canım az kaldı sabret hayatım 3 ay kadar bu sıkayetler oluyormus ınsallah en kısa zamnda bıter bı şikayetlerın tatlım benımde 5 günüm kaldı reglıme bakalım bende de varmı bırseyler
işallah buay bebeişinin güzel haberlerını alırız canımmmmmmmm,belirti varmııı?bende beklıyorum bakalım surda bir ay kadar bişşey kaldı sabır sabırrrrr diyorum ve beklıyorum canım.

ya kızlar sanki regl günüm yaklaştıkça ümidimi kaybetmeye başladım.. belirtiler var ama adet belirtilerine çok benzediği için ayırt edemiyorum

benım bacaklarım 2 gün çok kötüydü canım sonra rahatladı ama dün yıne basladı baya agardı hatta bütün gün oturmama ragmen tatlım ama bugün ıyı gıbı gögüslerımı ben hiç takmıyorum çünkü agrı sızı acıma yok bel agrısı bende de var ama bugün daha ıyıyım canım sende de bırseyler var ama dur bakalım bırazcık daha ıyı gözlemle kendını ınsallah olucak bebiş tatlım

her sey cok canimda beklemesi cok zor benimde 9 gun kaldi bakalim hayirlisi.

işallah buay bebeişinin güzel haberlerını alırız canımmmmmmmm,belirti varmııı?bende beklıyorum bakalım surda bir ay kadar bişşey kaldı sabır sabırrrrr diyorum ve beklıyorum canım.

canım bel agrım vardı çok fazla düne kadar bugün dah ıyı kasıklarımda hep batmlar oldu tek taraflı sag yada solda ama akıntım yok gögüslerıme degısıklık hıssetmyırum bacaklarım agardı çok sızladı halsızım ama bugün daha ıyıyım bıde vücudum yanıyo atesım sabıt gıdıyor ölçüyorum sabahları hayırlısı artık canım gögüslerımı takıp edıorum tomurcuklanma olcakmı dıye bırseyler var gıbı ama ıyıce gözlemlıcem bakalım