Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

kızlar ben birazdan şehir dışına çıkacağım adet olmam inşallah dua edin ne olur pazartesi size sonucu bildircem artık..hoşçakalın

Kızlar ben çok kötüyüm,kafamı kaldıramıyorum,yemek hiçççççç yiyemiyorum,açlıktan ölüyorum ,en sevdiğim yemekleri bile yiyemiyorum,çok kötüyüm kızlarrrrrrrrrrrrrr,yaşıyomuyum yaşamıyomuyum bilmiyorum,ne gecem var ne gündüzüm ağlıyorum artık ,ben neden böyleyim anlamıyorum başkalarına bakıyorum cok rahat ben ölüyorum resmen ,keske keske sağlıklı hallerıme dönsem demeye başladım ve açlık ölecem dıye korkuyorum,elime hiçbirşey değdiremiyorum kokulara cok hassaslaştım iğreniyorum herseyden,ben ne yapıcam bana akıl verin yoksa yakında ölecem

günaydın canım ya çok kötü gerçekten peki doktor ne diyor bu duruma doktora anlattın mı bu halini böyle olduğunda mutlaka gitmek gerekir diye duymuştum

günaydın canım ya çok kötü gerçekten peki doktor ne diyor bu duruma doktora anlattın mı bu halini böyle olduğunda mutlaka gitmek gerekir diye duymuştum
gittim canım doktorum var,fakat ilaç falanda yazmıyo ,mide bulantısı bebeğinin yaşama belirtisi , olacak diyooooo,kafayı yiyecek duruma geldim canımdan bezdim o durumda gezıyorum ayakta düşün yaniiii.

ay canim kiyamam kac aylik oldu bebegin 3 ayinda biter canim uzulme sadece sabahlari olur biseyler yiyince ozamanda biter en fazla 3 bucuk aylik oldumu kesinlikle biter tatlim uzulme canim.bendede olmustu aynilari 6 haftalikken basliyor seni cok iyi anliyorum canim bende yasadim ayni korkulari su anda bende yasiyorum ama olsun herseyin bir zorlugu vardir canim benim cok gecmis olsun.