Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

canım benım reglıme 6 gün var daha ama ne gögüslerımde belırtı ne akıntı ne sıslik var sadece çok belırgın bel agrısı kasık batmaları oluyor çok halsızım bacaklarım çok agrıyor sızlıyor bide çok ates basıyor böyle yanı işte bilmıyorum varmı ama ınsallah vardır bebiş

Daha var ama cnm sıkma cnını sakın hep pozitif düşünmemiz gerekiyo bizim tabi fazla kaptırmadan adet günü yaklaştıkça çıkıyo belirtiler daha fazla var yani bence günün benimde senin gibi bir hafta var her ay farklı bir deneyim yaşıyorum valla bu seferde şişlik kabızlık gaz uyku hali var bugun öğlende uyudum bide akşam üstüde uyudum düşün ama işte belli olmuyo ki sen ateş ölçmeyi deniyomusun ben bu ay hamiş olmazsam düzenli ölçücem cnm

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

:sütyen:REGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:sütyen:

umutsuz-reyhan.........14 temmuz (haber bekliyoruz hadi bakalım hayırlısı)
sedus........................17 temmuz (haber bekliyoruz hadi bakalım hayırlısı)
mavim.......................19 temmuz(haber bekliyoruz hadi bakalım hayırlısı)
ecem09.....................24 temmuz(haber bekliyoruz hadi bakalım hayırlısı)

:hıms:BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:hıms:

MelekAnıl................25 temmuz(haber bekliyoruz hadi bakalım hayırlısı)
Eyşan.......................25 temmuz(haber bekliyoruz hadi bakalım hayırlısı)
Aussie Angel.............28 temmuz
zuzu........................28 temmuz

Menekshe................28-29 temmuz
Selzeh.....................31 temmuz

Nesli84....................1 Ağustos
ela_1982..................1 agustos
hazal3......................3 agustos
bera.........................3 agustos
birmur......................8 ağustos
Fatosss....................8-10 Ağustos
Yağmurun annesi......13 Ağustos
Yaz esintisi...............14 Ağustos
Nur85......................15 Ağustos
eboş.........................22Ağustos
duygum_06.................23 Ağustos

:esra: HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ;:esra:
BOYALIKUS...............25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr)
EFSUN_55................ 26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr)
Gül Güzeli................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr)
incemese.................5 temmuz (haziran anne adayı süperrrrrr)
SEVİNC_NAZ............9-10 temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrr)
Sergül.......................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr)
Yaz günesi.................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr)

yok denemıyorum ama reg oldugum zaman ölçtüm bır kere ondan sonrda yumurtlamam olduktan sonra basladım ölçmeye suanda ıyı gıdıyor ama bakalım kısmet artık canım

Bu sitedeki ateş ölçme bölümünü okumuşsundur sanırım ben okudum sanırım adete yakın düşerse bebiş yok düşmez ve yükselirse bebiş var sende düşüş yoksa süper cnm ya hadi hayırlısı

Merhaba kızlar sonunda bitirdim sayfaları.
Duygum çok üzüldüm hamile olmadığına. 🙁 İnşallah bir dahaki ay gönlünce olur herşey...
Bir de Sergül kanamam oldu demişsin ama yerleşme kanaması olabilir o çok da takma kafaya. 🙂

evet okudum bılıyorum canım suanda atesım ıyı 36.1-36.2 ıle falan regl oluyorum suanda atesım sabahları 36.7 çıkıyor ama bakalım düşmezse çok ıyı olacak hayırlısı canımya

evet okudum bılıyorum canım suanda atesım ıyı 36.1-36.2 ıle falan regl oluyorum suanda atesım sabahları 36.7 çıkıyor ama bakalım düşmezse çok ıyı olacak hayırlısı canımya

ben hiç ölçmedim ama eminimki çok düşüktür keşke ölçseydim bu zaman kadar sabahları yaz bizede cnm ateşinide takip edelim kaçlarda kaldığını çok merak ediyorum bu yönteemi

ben hiç ölçmedim ama eminimki çok düşüktür keşke ölçseydim bu zaman kadar sabahları yaz bizede cnm ateşinide takip edelim kaçlarda kaldığını çok merak ediyorum bu yönteemi

canım regl günüme kadar ölçmeye devam edıcem bakalım düsecekmı yoksa sabıtmı kalacak ınsallah yükselır yada sabıt kalırda regl olmam tatlım

Inşallah cnm ya bu ay senle birlikte bekliyoruz listedede arkandayım hadi hayırlısı tatlım inşallah birlikte hamiş kalırız ve listede arkamızdan gelir ....