Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

cnm benim RABBİM nasip eder inş. yakın zamanda.herşeyin günü saati var.neler yapıyosun tedavi falan görüyomusun seni merak ediyodum.
amin canım inşallah. maalesef tedaviye başlayamıyoruz hala kistlerim var. doktor önümüzdeki ay başlayabiliriz dedi. dördüncü aşılama olucak. bu defa gonal f le deniyicez. eğer olmazsa tüp bebek yapıcaz artık başka çaremiz kalmadı çünkü.

merhaba bende aranıza yeni katıldım.31 yaşında 9 aylık evliyim...ekonomi lisans mezunu ve yaşam koçuyum...şu an çalışmıyorum çünkü iş bulamadım henüz ammaaa daha düne kadar bu düşüncelerimin ne kadar ehemmiyetsiz olduğunu anladım...uzatmayayım komple check up yaptırdım elbette buna tüm batın ultrason ve hormon testleride dahil...ultrasonumu çeken dr bana o an ovarial yetmezlik var sende çok çok zor hamile kalacaksın hatta denemeye başla kalamayabilirsin de dedi...o an hissettiğim dehşeti anlatamam...ertesi gün elimde diğer tahlil sonuçları ile jinekoloğa gittim...ovarial yetmezlikle alakan yok,sende pko var sadece dedi ve adet görebilmem için tarlusal adlı ilaçtan verdi...biraz rahatladım...ben bende ezelden beri var olan pko sendromunu biliordum zaten ve soğan kürü ile geçirdiğim dönemlerde çok oldu...dr um soğan içebilirsin eğer faydası oluyorsa amma bir sene korunmasız ilişkiye giripte hamile kalamassan kısırlıktan şüphelenebiliriz dedi...bunları neden yazıyorum...aslında sadece paylaşmak için ve benim durumumda olanlara da bi ışık tutmak için de olabilir...jinekologa gitmeden önce yani o dehşeti yaşadığım akşam eşimle paylaştım,GİDERİM dedim,seni çok sevdiğim için giderim...çok kızdı,üzüldü eğer böyle bişey varsa çevrenin ve insanların baskısı önünde de ben dururum dedi ve bi daha bu konuyu açmamı yasakladı...belki yanlış belki doğru ama ona bu hakkının baki olduğunu söyledim...ileride böyle baskılarla karşılaşırsam kaldıramayacağımı...şimdi de denemeye karar verdik...bakalım hele adet görelim ondan sonra zaman ne gösterecek...herkesle paylaşacağım...soğan kürünün ikinci günündeyim tarlusalı da 4 gündür kullanıyorum...bu arada esma çalışmalarına başladım...Allah büyük...<!-- google_ad_section_end -->

canım benim inşallah olur bu defa tüp bebeğe gerek kalmadan.RABBİM isteyen her kadına annelik duygusunu yaşatır inş.sürekli bu şekilde dua ediyorum.anne olmak baba olmak çok büyük bi lütuf.RABBİM herkesi bişekilde sınıyo.sabret cnm karşına çıkan bütün engellere rağmen olacağına inan.dualarını da sakın eksik etme.ramazan ayı var önümüzde bak bi hadiste okumuştum ALLAH kabul etmeyeceği şeyin duasını da ettirmezmiş.bol bol dua et günü geldiğinde RABBİM vericektir.ben senin adına inanıyorum bi gün burda hamileyimmmmmmmmmm 🙂 diye yazıcaksın.