Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

aynen ölee cnmm eskidenn çok konuşurdumm şakalar felan yapardımm hep ben ilgileniridmm şimdidee hiçç tam tersi davranıyomm oda korkuyoo iştee kendimle ilgileniyomm tv izliyomm o yokmuşş gibi davranıyomm odaa üstümee düşüyo tabi

deli seni işi çözmüşün 😀 bazen adamlara müstahak valla ya.benimkine sökmez öyle ama.oda surat asar öyle yapsam 😀 seninki peşinden koşuyo benimki kaçardı benden 😀 iyi yapıyosun canım.

öleeee cnmm benimkidee bir iki surat yapıodaa bakıyoo ben ciddii ciddi tavır alıyomm oda tırsıyooo

eskiler ne demiş.erkeğin iki kaşığı varsa birini kırıcaksın 😀 ne kadar doğru bir kelime.sen mesafeni korumadınmı fazlasını istiyorlar.ciddi oldunmuda korkuyorlar.aslında insan eşine her zaman açık olmalı ama engelliyorlar saçma seyler yaparak işte.

seninki de benimkinden baktı ben küsücem benden önce küser bana fırsat kalmaz haliyle barışma talebi benden çıkıyo sabırsızım azcık

benimki arada inat oluyo baktım dahada uzucak alttan alıyorum bende napayım.hem dinimizce kadının eşine itaat etmesi gerekiyor ya ve alttan alması lzım bazen.bende öyle yapıyorum artık ne yalan söyleyeyim 🙂

benimki arada inat oluyo baktım dahada uzucak alttan alıyorum bende napayım.hem dinimizce kadının eşine itaat etmesi gerekiyor ya ve alttan alması lzım bazen.bende öyle yapıyorum artık ne yalan söyleyeyim 🙂
aman cnmm benimkii haksızz olduguu içinn ben artıkk alttan almıyommm yanlışdaa yapmamak içinn fazlaa muhabbete girmiyomm zatenn yanlışş yaparsa o yapıooo