Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

goncaaa kısss ben seninleee ilkk konuşmuştumm yaa aman bir bakıyomm şakır şakır adet oluyomm demiştinn hatta testii gıcıklığına yapıomm felan demiştinn yaa ben dee aynıı sen oldumm hiçç tınlamıyomm gııı bu bebe iişinii eşimlee ne gün takip ediyomm ne bişee aman içimden gelirse he diyomm yoksa yan gel yat pınar yapıommm ohhh beynimdenn silmek iyi oldu galibaaaa

hatırlıyorum canısı 🙂 ee tabi öyle olmak lazım çünkü kendimize yapıyoruz.elbet bebiş geliyo ama sabıra ihtiyacı var insanın.zamanı var böyle şeylerin.kendimizi yırtsak ne fayda.rabbim kararlaştırıyo herseyi.bak geçen gün bi kadın vardı hamileymiş hemde tüp bebekten bi oğlu vardı.ikinciye kendiliğinden hamile kalmış haberi yokken 🙂 yaa işte hayat bu.sakın takma kafana.hayatımızda herseyin hayırlısı kuşum benim

aynen ölee bitanemm iyiki bu siteye üye oldumm inan kendimee geldimmm ve kendimee acayip özgüvenimm geldii eşim peşimdenn bir dk ayrılmıyoooo kıskanıyoo görsennn demek kii kendini savunmak gerekiyomuşş yada cevaplarını vermek iyi olduu

ne kadar eşinde olsa çok sevsende eğer o haksızsa kendini ezdirmicen.yerine göre mesafe iyi oluyo.çokta inat etmemek şartıyla tabi.yuva kolay kurulmuyo kolayda bozulmamalı.sonuna kadar savaşıcan baktın olmuyo oı zaman düşünücen ayrılmayı.iyi yapıyosun bitanem sürünsün peşinden 😀