Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

özlemcim sabah ilk idrarınla bi test yap için rahatlasın negatif cıkarsa da üzme kendini daha yeni başlamışsınız denemeye o yüzden kendinize zaman tanı

ben de sağlıkçıyım sırf bu nedenden işimi bıraktım çok ara verince olması daha zor oluo die hem akrabalarımda hem cevremde cok fazla o yüzden korktum allah hepimize versin inşallah aratmasın onu rahman ve rahim ismine sığınıyoruzzz.

tatlıcımm o zman bir test yapp yaa belkii üstünee görme vardırr sendee inşallah

çok sağolun hepinizin ii ki aranıza katılmışımmmm🙂
lerimiz gerçek olur inş. size söz yarın sabah yapacağım ve ilk size yazacağımmmm.

amin ttatlımm sendee bir test yap bakalımm belki hamişsindir

- - - Updated - - -

çok sağolun hepinizin ii ki aranıza katılmışımmmm🙂
lerimiz gerçek olur inş. size söz yarın sabah yapacağım ve ilk size yazacağımmmm.
yaaa yarınn yaparsann ben ögrenemem ki off yaa off yarın bana iş yokki

sizce bu yazdıklarımla yarın yapmalı mıyım yoksa dllenme olmamış mıdır? 11in de yaptımız veya sonrasındakiler tuttusa bile döllenme olmamışsa test de çıkmazsa

canım eger üstüne görme olmuşsa her şekilde cıkar ama eger daha sonralarından hamile kaldıysan bu ay kş adet tarihini beklemen gerekio.gecikme olduktan snra adet gördügün icin bi ihtimal üstüne görmüş olabilirsin eger öyle değilse tahminimce su ara yumurtlama dönemin degerlendir mutlaka yaşadıgın belirtiler ondan kaynaklanıo demektir