Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Kızlar 37. haftadayım. sona yaklaştık. Yalancı sancılar başladı bende. Sabırsızlanma arttı. Dua edin ne olur. Ben de sizlere ediyorum.
Hamilelerin duası kabul olur diyorlar. İnşallah Rabbimden diliyorum tez zamanda hayırlı, nur topu gibi evlatlarınız olsun. Hamile kaldığınızı duyalım.
Bebeğime biraz iri diyor doktor inş sezeryane gerek kalmaz normal doğurmak istiyorum. Karnım da sertleşti sanki. Baş aşağıda iyice. 15 dk da bir tuvalete gittiğim oluyor. 🙂 40. haftayı bekleyeceğini hiç sanmıyorum meleğim inş 38 -39 da geliverir.

Öpüyorum hepinizi, sevgiler...

feliçyam inş güsel haberi bize verirsin.o kadar mutlu olurumki sende bana katılırsın 🙂 sonra ardından diğer meleklerimizde gelir ohhhh 🙂
inşallah canım..bende çok istiyorum. kısmet bakalım artık..senin hamilelik belirtilerin neydi?bir de dün sabah ateşim 36 dereceydi.. önceki günlere göre düşmüştü. gece de biraz karnım ağırdı. dedim ki sabahleyin kırmızılar gelir. bugün ateşimi ölçtüm 36.3 çıktı... sence nasıl?yaaa inşallah kırmızılar gelmez...inşallah bebeğim gelir...

Allah bir avazda kurtarsın canım.. inşallah hayırlısıyla doğurursun.. Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin... bizim için dua et...

Son düzenleme:

Merhabalar arkadaşlar öncelikle Allah hepimize hayırlı sağlıklı bebekler huzurlu ömürler nasip etsin. Feliçya arkadaşım bugün ben de bekliyorum. Gerçi adet belirtileri var ama henüz umudumu yitirmedim. 3,5 yıllık evliyim, 1,5 yıldır bebek istiyoruz. Yaşım 34 olduğu için ilaçla tedavi de gördüm ama kısmet olmadı. Sonrasında deprem oldu öncelikler değişti, inanın o zaman bir bebeğimizin olmayışına şükür ettik. Artık herşey normale döndü ve biraz daha deneyelim dedik. Doktor hiçbirşeyimiz olmamasına rağmen inseminasyon ve tüp bebek dedi. Ama bunu isteyip istemediğimi bilemiyorum. Hem Allah bize birçocuk nasip edecekse her şekilde olur değil mi?

merhabalar canım hoşgeldin.. Allah herşeyin hayırlısını versin.. biz istiyoruz ama hakkımızda hayırlı mı olur bilmiyoruz. o yüzden herşeyin hayırlısını dilemeliyiz.. ve Rabbim verecekse her şekilde verir.. vermeyecekse de en ufak şeyi sebep kılar.. bize düşen sabredip beklemek..Allah hepimizin yardımcısı olsun.. adet belirtileri bende de var ama bende umudumu kaybetmedim..Allahtan ümit kesilmez..

Çok teşekkür ederim sağolun.bende uyku dışında bir belirti yok şimdilik.birazda halsizlik bu yüzden hamileliğim boyuncada arı sütü ve polene devam edeceğim hem rahat bir hamilelik geçirmek adına hemde bebeğimin sağlıklı gelişmesi adına.Allah isteyen herkese bir an önce nasip etsin.