Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

vayy delii kızz vayy takmaa artıkk bebegimm yaa bebeğinn sana surprizz yapsınnn bu arada sizee bir müjdemmmm varrr kız kardeşimmm yanımaa yerleşmeye geliyooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo yupppiiii

her yerde çocuklu aileler var tatile gidiyoruz ordalar balkondan bakıyorum aşağısı çocuk kaynıyor her yerde var ama algıda seçicilik mi ne bilmiyorum=)bende bebek istiyorummmmmm

inşallah hepimize vericek rabbim 🙂

- - - Updated - - -

arkadaşlar test sonucumu aldım negatif ama doktora 10 günlük gecikmem olduğunu söylediğimde teste çıkmayabiliri 1 hafta sonra tekrarlayalım dedi ve ultrasyona girmemi söyledi belki orda belli olurmuş inş.

hakkında hayırlısı olsun canım 🙂 inşallah testte çıkmamıştır da gelir bebikin 🙂

inşallah canım,inşallah bu ay o çift çizgiyi görürsün 🙂

- - - Updated - - -

hayırlısı canım ne zaman hayırlıysa ozman olsun inşallah 🙂

vayy delii kızz vayy takmaa artıkk bebegimm yaa bebeğinn sana surprizz yapsınnn bu arada sizee bir müjdemmmm varrr kız kardeşimmm yanımaa yerleşmeye geliyooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo yupppiiii

ayyy ne güzel kardeşin sana destek olur canım 🙂 çok sevindim valla moral olur sana zaten zor günler geçirdin,bundan sonra yüzün daha çok güler inşallah 🙂

kızlar biraz anlatıym. kaynanamın teyzesi öldü sivasa gitti demişitim ya perşembe günü geldi ve baya bi üşütmüş enfeksiyon iltihap falan. doktora gidek dedik dinlemedi. cumartesi gecesi ateş falan çıkmış neyse sabaha karşı 5 buçukta hastahaneye seruma gittik. yemek yaptım. akşama eşimin arkaşına davetliydik gittik çok ta güzel geçti kızları 10 aylık bi prenses. neyse geldik pazar oldu hala hasta kaynanam tekrar bi seruma gidelim dedik istemedi. velhasıl bu gece yine kötü olmuş camlarda sabahlamış nefesi tıkanmış. sabah tekrar gittik bi serum üç iğne vurdular. şimdi evdeyiz. tam altı saat hastahanelerdeydk. velhasıl ben kendimi çok yorgun hissediyorum ve sanırım hasta olcam başım falan da ağrıyo. bari kaynanam iğleşse öyle hasta olsa. ikimiz birden hasta olunca ailecek aç kalıyoruz