Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

üzme bideenem kendinii yaa takma artıkkk senn bölee stress yaptıkçaa hormonlarınn olumsuzz etkileniyoo yapma cnmm bölee yaa

her yerde çocuklu aileler var tatile gidiyoruz ordalar balkondan bakıyorum aşağısı çocuk kaynıyor her yerde var ama algıda seçicilik mi ne bilmiyorum=)bende bebek istiyorummmmmm

arkadaşlar test sonucumu aldım negatif ama doktora 10 günlük gecikmem olduğunu söylediğimde teste çıkmayabiliri 1 hafta sonra tekrarlayalım dedi ve ultrasyona girmemi söyledi belki orda belli olurmuş inş.

kızlar bu gece rüyamda annemdeyim. gebelik testi yapıyorum gizlice 1 çizgi çıkıyor ikinci çıkcak gibi oluyo çıkmıyor sonra gidiyorum. biraz sonra tekrar gidip bakıyorum resmen iki çizgi gözlerime inanamıyorum. sevinçten çıldırıcak gibi oluyorum. hala gözümün önünde o test çubuğu. bugün markette gebelik testi gördüm ama almadım. ama normalde ben gebelik testi görünce gözümün önüne tek çizgi gelir. şimdi hep iki çizgi çıkcak gibi umudum var. içimden öyle geliyor. mutluyum. sanki hamile gibi hissediyorum

arkadaşlar ben evlenmeden önce insanlar hemen hamile kalır sanırdım=))ne zormuş hatta tam hesap yapmıştım eylülde doğmasını istiyorum şimdi korunmayalım diye eylül oldu ekim ekim oldu kasım şimdi şubatta kaydı hayırlısı diyoruz şimdi=)))

kızlar adetime 2 3 gün var bacaklarım çok kötü ağrıyo. kabızım sölemesi ayıp. ayıpsa söleme diyebilirsiniz
ama oda bi umut işte. bide idrara eskiden daha sık çıkıyorum. he bu belirtileri daha önce defalarca yaşadım fossss çıktı ama umut fakirin ekmeği. yemek yapıcam kocacıma sonra uğrayıp başınızı şişiririm