Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

cnmm eger sperm testi yaptıracaksanız dr a ilk başta gidip gün alması lazım 1 hafa zaten perhiz verilir o perhize dikkat ederseniz dogru sonuç çıkar bide sperm testii değişken bir test her alındığında farklı sonuç verir o yüzden bir sonucaa bağlı kalmak dogru degill cnm benim eşim dee şimdi tekrar test yaptıracakk hayırlsı bakalımm

bana dr.um gidip herhangi bi hastanede yaptırın dedi ama sonucta sonucları değerlendircek bi ürolog gerekio sanki kendi değerlerndircekmiş gibi yaptırın gelin demesine anlam veremedim acıkcası

kızlar ya ben akşam bir rüya gördüm çok kötüydü.arkadaşım hamile ultrasonda bebeğine bakıyoruz çok seviniyoruz.sonra bir bakıyoruz ki bebeğin bir kolu hiç hareket etmiyo.doktorda sorun var bebekte diyo falan ama çok etkilenmişim gerçek gibiydi çok üzüldüm...ya ben takmıyım kafaya dedikçe bu aralar habire rüyamda bebek görüyorum,nasıl atıcam kafamdan hiç bilemiyorum 🙁

bana dr.um gidip herhangi bi hastanede yaptırın dedi ama sonucta sonucları değerlendircek bi ürolog gerekio sanki kendi değerlerndircekmiş gibi yaptırın gelin demesine anlam veremedim acıkcası
canım sperm testini eşim perhizsiz yapmıştı ama sonuçlar çok iyi çıktı. tabiki perhizli yapmak çok daha iyi ama bir hafta uzun bir süre gibi geliyor.. en iyisi doktora sorman.. sonuçları da kendi doktoruna gösteriyorsun.. ben öyle yapmıştım.. çünkü seni doktor üroloğa gönderirse ultrason için gönderir o da gerek duyarsa.. umarım sonuçlar çok iyi çıkar canım..Allah yardımcımız olsun..

cnmm ne kadar da takmıyomm desen bilinç altına yerleşmişş işte kendinii bu konulardan uzak tutacak bişeler yapp spora git bir kursa yazıll ne bilim bişeler yap cnmm ben evde kaldığımm süre zarfında bile aklıma kötü şeyler gelmesin diye temızlık yapıomm müzik dinliyom yemek felan pasta felan yapıomm bi bakıyomm zaman geçmişşşş

canım çok istediğimiz için hayatımızın her alanında bebek var.. pınarın da dediği gibi kendine kafanı dağıtacak bir uğraşı bul..güzel şeyler düşünmeye çalış.. rabbim inşallah bir an önce verir
bebişlerimizi..