Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

evet geveze gittim ben 2 ay önce bir muayeneden geçeyim dedim içimiz rahat etsin diye.testlerim temiz çıktı çok şükür eşimim spermiyoram testide temiz.ama vajinal muayenede smer testi yapıldı vajinal enfeksiyon çıktı bakteriler spermleri öldürüyormuş ilaç ve fitil kullandım bitti çok şükür.birde ben ilişkiden sonra hemen tuvalete koşuyodum arkasından duş alıyodum yanlışmış bu ay hatamı düzelttim garantili olsun diye ilişkiden sonra uyudum hiç kalkmadım...şuanda geri sayım yapıyorum bakalım artık

sevdecimm bozma moralinii ya lütfen pozitif işte daha çok küçükk ondandırr canımm tadını çıkar hamilesinn🙂
sağol fıstığım hayırlısı artık yarın kan onucunu almaya gitcem.var biliyorum ben onu hissediyorum derinde bi yerde ama naz yapıyo saklanbaç oynuyo böcük.allahım sizlerede nasip etsin inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhh.

bende ilişkiden sonrayarım saat yatıy canım.bende sayım yapıyom canım sözde bu ay takmıycaktım ama olmuyo ne yapıyımmm🙂

kızlarr merhabalar bugün adet olmam gerkiyodu.olmadım test yaptım acon device die bir marka yarım saat sonra 2.çizgi silik çıktı bu ne demek böle bişi yaşayan var mı????