Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

meleklerim dua ve temenlileriniz için teşekürler ederim aynı dualarla sizleri de en yakın zaman da karşılarım inşallah.kıslar ya iki test yaptım ikiside pozitif dr gittim ultrasondan görülmedikese küçük olabilir dedi dr .kan tahlli verdi durur durur bizi bulurya hormon tahlili yapan cihaz bozulmuş.sonuç yarın dediler allahım her türlü sabrımı zorluyo inşallah bi sorunumuz yoktur böle bi durum yaşayannınız yada duyanınız varmı neolur dua edin moralim bozuldu.

zaten test sonucundan hemen sonra ultrasonla bakması ilginç.bende sonucumu götürdüm ve bana 15 gün sonraya randevu al dedi.bende cuma gitcem kese için.yani görünmemesi normal bence.

sevdecim allahin izniyle hamis oldugunu ogreneceksin insallah moralini bozma kaldiki hamis olmasan bile sakin kendini kaybetme stres yapma canim bunlar cok dogal seyler senin gibi bir cok bayan var bu durumda canim ama sen yinede olumlu dusun herseyin hayirlisi.

hoşbulduk simeli... İNŞALLAH en kısa zamanda kavuşuruz balımmm...senin ilk gebeliğinmi olucak şuanda ne durumdasın

canim ben gecen sene mayista kisa sureli hamilelik yasadim ama bebegimi kaybettim o yuzden bu aralar umutla bekliyorum suan klomen kullaniyorum bu 2. ayim bakalim testlerde neler cikacak suan doktor kontrolu altindayim ve sabirla bekliyorum herseyin hayirlisi canim.

hoşbulduk geveze..burda sizlerle paylaştıkça rahatlıyorum.seninle aynıyız beraber bekliycez desene bebişler sürpriz yaparlarmış 🙂 buarada bende mayıs 15 de evlendim düz hesapolsun diye 1 sene dedim.bizde yumurtlama günlerinde gün aşırı hiç ara vermeden çalıştık takdir Rabbimin.eşimi bir görsen akşamları internete girip oyun parklarına bakıyo nerde bebek görse içi gidiyo evde son zamanlar muhabbet hep bebek buda beni mahvediyo... sen doktora falan gittinmi bitanem

Ay hayırlısı olsun sevdecim. 6. haftada sanırım kese görülüyor zaten. Allah analı babalı büyütsün, darısı tümisteyenlerin başına

simeli ...bazen şer sandıklarımız hayır oluyo vardır bu yaşadığında bir hayır.geçmiş olsun bştanecim Rabbim en kısa zamanda sağlıklı bebek nasip etsin gece uykularından edip süt istesin senden inşallah 🙂 benim ablam klomenle gebe kaldı ilacın çok yan etkisini gördü ama ilacı kullandığı ay diloşumuza gebe kaldı bu ay da olmazsa bende doktor kontrolünde klomen kullanıcam

benimde 19 mayıs canımm 4 gün aramız varr🙂inşallah süpriz yaparlar.bizde yumurtlama günlerinde hergün çalıştık 1 nisanla 10 kadar her gün çalıştık dediğin gibi taktir allahın.benim eşimde öyle ikimizde artık ben bebek görmeye bile dayanamıyom gözlerim doluyo
eşimde seninki gibi bizim bilgisayar ekranında bile bebek var internetten bebek fotolarına bakıyoz.doktora gitmedim canım.daha önce kistim vardı.ama bu 2 3 ay içinde tutunmazsa gitçz sen gittinmi