Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

benim tavsiyem bir tane dahi olsa içmeyin ben o hataya düştüm sizler yaşayın istemem benim kızım sigara içtiğim için prematüre doğdu tam 1 kiloydu çok zor şartlartda büyüdü allahım bana nasip etsin hamile kalırsam değil içmek içilen ortamda dahi bulunmayacağım

aaa gecmis olsun canim.

ya peki tek sebebi sigaramiydi? yoksa streste varmiydi hamileliginde?

arzucum tanıdığım bir sürü hamile içti hatta ben tuhaf karşıladım ama çocukları papatyagülün dediği gibi sağlıklı oldu.tamamen kader sanırım.ama ben göze alamam gibi geliyo.bebekleri çok seviyorum ve herkes evlilik gelinlik hayli kurar ya kızken ben hep bebeğim olduğunu hayal ettim.benim için bebek herşeyden önce geliyodu.çok seviyorum eşimide ve ikimizin bi parçası artık olsun istiyorumm sigara içip ona zarar vermek istemem.haklısın yani

tesekkurler canim msj okuyunca yuzumde guzel bir tebessum olustu🙂herseyin hayirlisi bende bugun uye oldum nerdeyse tum gunumu burda gecirdim🙂bende iki gun sonra test yapcam bakalim ne olcak.bugun bir rk ikinci bebegine hamile kaldigi ogrendim onun adina cok sevindim ve cok imrendim darisi tum isteyenlerin basina...sen ne durumdasin?

kimi kast etmistin? 🙂