Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

hos buldun

hayirlisi olsun cnm ya bizlerde bekliyoz kendimizi dinlemekten alamiyoruz 🙂

napalim ;-)

son adet tarihin nezamandi ve düzenlimi ?<!-- google_ad_section_end -->

bugün yumurtam çatlıyo evet düzenli adet oluyorum 26 günde hiç şaşmaz kolay kolay ben yumurtlama günümü bile biliyorum ama nedense tutmuyo işte bu arada tek yumurtalıklıyım ben arkadaşlar.sağ yumurtalığımda bundan 14 sene evvel kist olduğundan dolayı alındı aslında başından anlatayım benim 12 yaşında bir kızım var onuda tek yumurtalığım varken doğum yaptım ikinci evliliğimi yapalı 9 ay oluyo yaşımda ilerledi tabi ikinci bebeği istiyorum allahım hepimize veriri inş.

ben kullanıyorum canımm 🙁maleseff

Papatyagül & Geveze

benim arkadasim günde 1 paket sigara iciyordu doktor ona günde 10 tane serbest dedi ama tabiki hic icmemek gibi degil...
ama cocuklari cok saglikli ve 3,5 km dogdular massallah ikiside yani mühim olan hamileligi güzel ve rahat kasintisiz gecirmek´. bende sigara icen taraflarda degilim cok kez dedim icme icme diye ama cocuklarda bi sorun yok beslenmene dikkat etmen lazim ve arti vitamin alman lazim ek olarak 🙂

sunuda söyleyeyim dogumunda en gec belli oluyor sigara icildigi bebegin esi karariyormus (plazenta) onu duymustum

yazilir ya bi dur baken hemencecik oluvemiyoki gari yaaaaa 🙂

bak nezamdir bekliiip duruz az daha beklücez ne edem dimi ya 🙂

ee senden nehaber durumlar nasil?

🙂)böcüğüm bende belirti yok .her ay belirtiler yaşayan ben,bu ay sıkı ve düzenli çalışmaların ardından belirti taşımıyom ayın 21 ni bekliyom canım.arada sırtım ağrıyo belim ama belirti olduğunu düşünmüyorum

ben hamiş kalınca içmem diyorum ama nasıl olcak hamilelilk stressiz geçmesi gerekir.sen kullanıyonmu canım