Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

yenigördüm papatyacım seni tebrik ederim.senin için gece gece döktüreyimde iki havamız değişsin
:kartanesi:
:f040:

işallah canım takmayalım herşeyi oluruna bırakalım hadi hayırlısı işallah
ah ah ah o kafaya takmamak elimizde olsa

evet canım aynen been de o dönemlerde her gün yaomak daha garanti geliyo ama sen fark edersin yogunlugunu azlıgını.spermler bizim içimizde 24 veya 36 saat canlı kalabiliyormuş netde araştırırken okumuştum

ya ben çok araştırdım sperm rahimde 72 saat canlı kalıyomuş biz fark etmeden ozaten nöbet tutuyomuş bir gün arayla grildiği zaman sperm kalitesi yüksek oluyomuş yani daha sağlıklı ve uzun kalıyomuş kahvede ilişkide bir saat önce içildiğinde spermleri uyarıcı etkisi varmış.yumurtanın çatladığını kadın fark ediyo zaten ağrılardan olsun gelen yumurta akı gibi sıvıdan olsun çoğunlukla anlaşılıyo sende bu olaylar olduğu zaman daha sık girersin.zaten yumurta az yaşıyo çatladıktan sonra 6 ile 12 saat arası allah kolaylık versin en yakın zamanda birleşsin yumurta sperm ikiliside döllensin inşallah.

bugün kan tahlili yaptırdım sonuçları saat 2 buçukta alıcam iki gün her sabah idrar testi yaptım ikiside pozitif ama aşırı belim ve kasıklarım ağrıo valla bu ilk dönemler sanırım zorlu geçior böle yerleşme dönemi olduğu için göğüslerim zaten aldı başını gidio valla 🙂))

valla arkadaşlar hamilelik tabi herkese göre değişsede bana göre daha keskin ağrılar ve vcutta inanılmaz farklılıklar oluor bende geçen ay kendimi hamile sandığımdaki belirtilerle bu ay gerçek hamileliğimdeki belirtiler çok daha farklı yani asydınlatmak amacıyla yazdım tabii böle olmayanlarda var....

En son altısı sabahı olmalı ilşki sonra yedisi sabahı ve akşamı 8zi akşamı sonra bir gün durup birgün olmalı zaten spermler 2-3 bazıları 5 gün bile yaşıyormuş bide bugnlerde full çalışmalısınızı akşamları yazmışsın zaten eet inşallah tutacakkkkkkkkk ben böyle denedim 🙂 tuttu darısı herkeze inşallahhhhhhh

canım genital duş asla yapma ilişkiden hemen önce ve sonra yıkanma

en zoru beklemek çok stres yapıyoz bizler belkide bu yüzden tutunmuyo bebeklerimiz ama elimizden gelen bişey yok insanın aklından çıkmıyo ki
galiba canım o yüzden .bu kadar isteyip te hamş olamamak çok kötü yaaaa

evet canım bende en ufak bişeyi ona yoruyorum ama

benim ablamin 10 sene olmadi çocuğu ama şimdi tatlımı tatlı iki tane kuzusu var nasıl sabır etmiş hayret ediyorum.allahım bizi okadar sınamayıp biran önce kucağimizi doldurur inşş
evet benim de çecremde var hatta 18 sene sonra çoçugu olan bile var görseniz kocaman kocaman oğulları var yengemin