Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

sağol bitanem duaların için yaa inşallah 2 ciyide biran önce tutturursun rabbim çok büyük çok teşekkür ederim bu güzel duaların içinn🙂

hastalığına daha var burçem inşallah hamilesindir inşallahhhhh.kan testi kesin sonuç veriyomuş

allah hepimize nasip etsinn şöle bişey var ameliyattan önce regl tarihim hep bi hafta önce oluyordu ameliyattan sonra düzenli oldumm eğer eski sistemde olursam regl1o da olmam lazım eğer 2 ay olduğum gibi olursam 17 sinde olucam merak ediyorum kan tahlili bu kadar erken sürede kesin sonuç verirmi<!-- google_ad_section_end -->

tam emin değilim canım ya kan testinde çıkar gibi geliyo ama.ben 2 kere negatif sözünü duydum kan testinde kalbin yerinden çıkçakmış gibi oluyo pozitif diycekler sanıp negatif dendindiğinde hastane yıkılyo başına bidaha ben cesaret edebilirmiyim bilmiyom tatlım ama git eğer seni rahatlatçaksa

evet ya kıslar çoğunlukla yaşadıklarımız pisikolojik oluyo bende 5 aydır istiyoruz her ay başka belirtiler çıkıyo daha öncedende 2 si düşük 1 yaşıyo şükür gebelik geçirdim ozaman bilgisayarda yoktu konuştuğum anlatıcam kimsede hiç hamile olduğumun farkına bile varmıyodum şimdi çok üstüne düşüyozya kafaya çok takıyoz ah bi takmamayı becere bilsek.neler olcakta ahhhhhhhhhhhh

en iisi adet tarihimi beklemek çok sitres yapıyorum ya kendime yüzümü bi görseniz sivilceler doldu yaaa

düşürüyomuş sperm sayısını geveze bir gün durup ertesi gün girin bide ilişkiden önce sert bi kahve içsin eşin benimki 2. diye pek umursamıyo bide en az 20 dk belinn altında yastık koy ayaklar havada zaten sperm rahme ulaşınca meni çok cıvıyo gerçi bunlar hep hikayede işte bakma kalan bi damla meniylede kalıyo işte yumurtlama gününe denk gelsin yeter.ama ne demişler biz uygulayalım taktir allahın.

hakikaten bu aralar başım ağrıyo acaba diyom hamilelik belirtisimi🙂sonradan saçmalama kızım diyorum bu aralar çok duş alıyon soğuktan üşütmüşündür. bu hamilelik belirtisi değil ama çalışmaların belirtisi en azından çalışıyoz🙂)yani herşeyi hamileliğe yoruyoruz sonra hayal kırıklığı

benim ablamin 10 sene olmadi çocuğu ama şimdi tatlımı tatlı iki tane kuzusu var nasıl sabır etmiş hayret ediyorum.allahım bizi okadar sınamayıp biran önce kucağimizi doldurur inşş

sevdecim yarım saat yatıyom ayakları dikip belimin altına bu 4 günde 1 kere yastık koydum.kahve iyimi gelir yaparım ben kocacıma🙂bende ne kadar ilişkiye girilirse o kadar garanti olur sanıyorum ya o bi gün ara verildiğine denk gelirse diye korkuyorum yumurtlama🙁ama madem kalitesi düşüyo öyle yapalım canım doğru söylüyon taktir allahın