Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

evet canim ben 2 yildir bu tedaviyi goruyorm arti kullandigim ilaclarda bayagi bi agir ben hapi alinca 1 saat sonra yata biliyorum esim bi defa almisti koridorda uyumus kalmis cok agir ama simdi eskisi kadar cok almiyorum 1 veya 2 haftada bir aliyorum insallah atlatitirim.

ay canim ya nezor bu hayat sartlari geckizken hersey daha kolay ve daha iyi keske hep oyle kalsaydik ay bide hamis kalsaydik ne iyi olurdu ya kizlar

kızlar ben de sıkıntılıyım bu günlerde, bi yerde fazla duramıyorum,bilgisayar başında da sıkılıyorum,çıkıp çıkıp giriyorum,şimdi de kalkayım ,hadi şimdilik öp sizi

kizlar biz heriflere keci boynozu falan verdik kemiriyolarda peki ya biz bayanlar icinde biseyler yokmu gebeligi kolaylastircak heop adamlari yormasak diyorum bizim yumurtalar bakalim sagliklimi bilginiz varmi.

evet canim haplar ilk basta baya bi etkilyo ama sonra vucut alistigi icin eski etkiyi verniyo .kullanmaya devam ettikce ilerde artik pek bi faydasi kalmiyo ve doktor dozu artirilmis baska bi ilac veriyo ve bu boyle devam ediyo canim. belki cok uzucu seyler yasadin canim bilemem.amam bende yasadim inanki .ama hayatla basa cikma gucu var bende buldum o gucu kendimde .unutma dua cok onemli.VE KITAP OKUMAK O KADAR ISE YARIYORKI.artik o eskiden takafama taktigim seyleri dusunuyorumda cok aptallik etmisim yazik etmisim kendime yazik.biraz bosvermek lazim anliyacagin.