Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

ama sen şanslısın hazalcım,2.yi istiyorsun,yıllardır ilk bebişi için bekleyenler var,allah yardımcıları olsun,ben büyük söylemeyim ama bir bebiş istiyom zaten,o da çok bekletmeden gelirse süper olur🙂

canim insallah tutar bu ayda cok zor beklemesi valla beklemeyince daha cabuk geliyor

bakalım daha zamanımız var kısmet canım Allah bılır artık olup olmayacagını beklemek zor ama vallahı geçen ay kı kadar takmıyorum tatlım spiral konusunda tam olarak bılmıyorum ama benım bi tanıdıgım çıkartmıstı spirali hemen kalamadı denemesıne ragmen sonra nınesıne gıdıp belını ovalattırmıs sardırmıs sonrakı ay hemen hamıle kaldı bu eskılerın yaptıgı bırseymıs ama ne kadar dogru bılmıyorum

cok sagol canim ya.bu ay hamile olmayi cok isterdim esime verebilecegim enguzel evlilik yildonumu hediyesi olurdu.hayalimde hep boyle ozel birgunde gebelik testini hediye paketi yapip esime varmekti kismet canim Allah sana bana tum arkadaslarima hayirlisi nezamansa o zaman versin canim

öyle birmurcum,hayırlısı,ben de reglim yaklaştıkça kendimi regli olacağıma kanalize ediyorum,en iisi, bir sürpriz olursa da süper olur.bir aydır yeme düzenimi değiştirmeye çalışıyorum,hamile kalmayı düşündüğüm için.süt meyve tüketmeye gayret ediyorum.düşünüyorum da karnımı da süt şiiriyordur belkim🙂annem hep öle dio her belirtiyi yorma hamileliğe die,haklı🙂

aksama yemege cikicaz daha vaktim var gerci ama ben kendimde suslenecek gucu bile bulamiyorum cok halsizim ya bu regl gelinceye kadar beni cok yoracak anlasilan

canim sen hemsireydi demi bi arastirsan sipirailin bir yan etkisi falan varmi geciktirme olurmuymus gebeligi bide bende sinir hastaligi var canim ya 2 yil sinir tedavisi gordum haplarin cogunu biraktim ama bi uyku hapiya kiriz gelince icilmesi gereken bi hap daha var onuda arada bir aliyorum onlarinda bir yan etkisi olurmuki bilemiyorum.