Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

cumartesı günü mevlüt okutcam kızlar evde foruma gıremıcem ama o gün hepımız için dua edıcez merak etmeyın ınsallah agustosta hepımız hamıs oluruz melekler
saol canım bizlerinde düşündüğün için allah razı olsun allah hakkımızda hayırlısını versin bebek isteyen herkesin kucağını bebişlerle doldursun

ay canım çok yorma kendini ya,unutma bu bebişi ne kadar istediğini.maddi imkanınız varsa birini tutsan,ya da yavaş yavaş yap cnm,aman bebişimize dikkat et🙂
Evet canım öyle ama napim,ben başkasına iş yaptıramıyorum evet çok şükür maddi imkanımız var ama,ben başkasının yaptığı işi içime sindiremiyorum bir türlü bide baştan sağma yapıyorlar bide benimki hastalık derecesinde titizlik olunca,illaa yontacam heryeri ama bende derman kalmıyor orası ayrı işin kötüsü birde ev yeni ev yani inşaat kalıntısı vs,çok detaylı temizlik istiyor buda daha çok yoruyor insanı öff bir bitseydi hayırlısıyla😕

slm ebru benim aklıma takılan bişeyi paylaşcam seninler herkes kanda baktırdığı zaman değerlerin yazıyo mesala 96 falan seninki hatırladım kadarıyla 100 küsürlerdeydi 140 mıydı acaba diyorum çoğul gebelikmi mevcut sende bu arada fazla kendini yorma o temizlik ürünleriyle fazla haşır neşir olma canım zararlı olabilir kendine dikkat et sağlıcakla kal

Amann duygucuğum ne diyorsun öyle
Tamam bebek istedik doğru şükürler olsun rabbimde fazla uğraştırmadı nasip etti çok şükür ama ikisine birden bakabileceğimi snamıyorum birde kayınvaldem ve ailem samsunadalarayrıca yaşlılarda bu konuda bana yardımcı olucak kimsede yok Allahım sağlıklı sıhatteli verin 1 tane olsun şimdileik 2.sine sonradan bakarız,ama bu arada erken döllenmiş olamazmı duygu yaa kafamı karıştırdın şimdi😕 bide korktum ne yalan söylim,ama hatırlarsan ben adetim biter bitmez ilişkiye girmiştim ve 2,3 gün arası göğüslerim şişmişti o zaman döllenmiş olamazmı?

BU arada değerim 157.96dı pazartesi günü ve bu vakte kadar ikiye katlanarak arttığını düşünürsek 200.binlerde filan şuan😕 yaa haftaya doktora gidicez zaten şimdi evdi temizlikti derken hem daha keseside görünmemiştir diye haftaya kadar mecbur beklicez

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
:hıms: BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ;:hıms:

Ela_1982................5 temmuz(elacım senden de bekliyoruz
SEVİNC_NAZ............9-10 temmuz
birmur.....................9-10 temmuz
oriflamegamzeli...........10 temmuz
nur85..........................11 temmuz
duygum_06.................15 temmuz
Yaz esintisi..............13-15 temmuz
yağmurun annesi..........18 temmuz
mavim.....................19 temmuz
ecem09....................24 temmuz
Eyşan.......................25 temmuz
Aussie Angel.............28 temmuz
Selzeh......................31 temmuz
hazal3.......................3 agustos

FATOSSS................. 8-10 Ağustos

:amigo:
:esra: HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ;:esra:
BOYALIKUS...............25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr)
EFSUN_55................ 26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr)
Gül Güzeli................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr)
incemese.................5 temmuz (haziran anne adayı süperrrrrr)
ebruaker21..............10-11 temmuz(temmuz anne adayııı süperrr)

valla süper yaa hadi kızlar inş bu ay hepimizden güzel haberler gelir dua ile...

Hoşgeldin fatoşcuğum bu arad benimde bugün dinlenme günüm ama akşam saat 7 gibi tekrar yeni eve geçicem malum kalan temizlik işlerini hallatemme lazım bu arada bizim kızlara bakim dedim ne var ne yok diyee nasılsınız moraller nasıl?

selam kızlar nasılsınız daha yeni giriyorum nete çünkü yarın izne ayrılıyorumda işler çok yoğun kızlar daha olmadım ve benim günüm normalde 8i birde 9u idi ben her ihtimale karşı 10unuda yazmıştımya kızlar sol kasığıma batma geliyor ara ara birde bugün midemin bulantısından daral geldi çok bunaldım ve hafif hafif ara ara karın ağrısı kasık birde bel ağrısı oluyo sizce durumlar neyi gösteriyor kızlar