Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

tamam konuşayım...

buradaki tüm hamile kalmak isteyen meleklere rabbim bol şans versin bir an önce sizde bu güzel duyguyu tadın...
Ben 5 yıllık eviliyim... rabbime şükürler olsun eylül 25de minik kızım kucağımda

evet kan testi doğrudur diyolar ama burda okuduğum bi arkadaşın ikinci kan testinde çıkmıştı bide sonucu sen kendin öğrenmemiştin dimi canım telefonla öğrenmiştin belki bi karışıklık falan olmuştur inşallah

Çocuğun biri parkta oturan hamile bir kadına sorar:
-çocuğunuzu seviyor musunuz?
Kadın cevap verir:
tabiki hem de herşeyden çok.
Bu sefer çocuk sinirlenerek:
-Madem çok seviyorsunuz neden onu yediniz...

kızlar yumurtlama gününü kafanıza takmayın bazen erken yada geç yumurtlanabiliniyor..
o yüzden regliniz tahmini 10 günü geçtikten sonra idrarda gebelik testini yapın...

evet canim telefonla ogrendim bide diyorum kendimce aldigim haplar gostermemis olabilirmi yani yasadigim belirteler olmasa hic kafama takmiycam diyer ay nasip diycem ama her gecen gun daha fazla bilirti var kizil otesi canim evet benim bir bucuk haftadir kasiklarimda sanci ve batma var hic boyle olmamistim sasirdim kaldi uf ya regli bari olsamda kafamdaki bu sorunlar bitse yarin bi olsaydi.

ay canim vallahi anlamadim idrarda olsa diycem yanlis ama kanda dogru diyorlar ama bende hap aldim sonra kan verdigim icin onada guvenmiyorum olabilirmi sizce
canım ya bır hafta gecsin tekrar test yaptır bazılarında sonuc degısebılıyo sebebıde,belkı sen ayın ortasında hamıle kaldın bebek cok küçük olunca cıkmadıgını bılıyorum,bebek cok küçük oldugundan belkı 10 gunu doldurmadı o yuzden doktorlar en az reglını bır hafta gecınce test yaptırın dıyorrrrr

evet canim beklemekten baska care yok ama insallag baska bir sorun yoktur regli olucaksamda olsam en azindan ben bide 26 gunde regli olurum canim regli dongumde kisa

neyse canım herşeyi oluruna bırak fazla düşündükce vücut belirti vermekte ısrar ediyo geçen aylarda benimde şiddetli kasık ağrılarım ve batmalar mevcuttu bi çok belirti yaşadım ama regli oldum kendimi o kadar kaptırmıştımki hala inanmıyodum regli olmama rağmen gebe gibi hissediyodum ondan sonra herşeyi oluruna bıraktım canım şuan yapman gerek sakin ve düşüncesiz bi şekilde reglini beklemek bide insan streslenince regliside geçiyo benim tam 8 gün geçmişti anlıcan herşey psikolojikti inşallah gebelik mevcuttur sende ama dediğim gibi sakin ve düşüncesiz bi şekilde beklemen canım hakkamızda hayırlısı olsun