Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Sigara içen insanlar kendi elleriyle kendılerini para vererek zehirlemekteee,doğmamış bebğinizi bile nekar etkilemekte görün ve içmeyin arkadaşlar lütfennnnnnnnnnnnnnnn
genclerimiz ve en yakın çoçuklarımız bıle bızleri örnek almakta özellikle kendinizi zehirliyorsanızda cocuklarınızı zehırlemeyin ve sigaraya hayırrrrrrrr diyelimmmmmmmm

ilk baştaki resim kalsın o zaman son üçünü kaldır canım valla ben dayanam heleki otopsi fotosu eşim benim adliyede memur arada otopsiye gider o anlatıyo bana gördüğü görüntüleri

slm sirenecigim sana bi sorum olucakti canim cevaplarsan simdiden sevinirim tesekkur ederim senin reglin bir hafta gecince ogrenmistin sanirim hamis oldugunu peki kandami idrardami ogrendin canim.

slm sirenecigim sana bi sorum olucakti canim cevaplarsan simdiden sevinirim tesekkur ederim senin reglin bir hafta gecince ogrenmistin sanirim hamis oldugunu peki kandami idrardami ogrendin canim.

evede test yaptım yarım saat sonra cıktı canım,sonra hastaneye gıttım ordada kan testi yaptılar ve o şekılde ögrendım canımcı