Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

canım yazdıklarını okudumda şöyle anlatayım sana bır kere kan degerın kesenın görünmesı için çok düşük yanı daha çok erken benım 2. kan degerım 850 çıktıgında bıle doktorum bakmadı dedıkı götünmez çok erken dedı 1000 i geçtıkten sonra anca vajınal görünüyo karından görünmesı içinde degerının 4000den büyük olması lazım genelde o yuzden hiç üzülme ınsallah hepsını görüceksın zamanla hemen ögrendıkten sonra doktora gıtmende çok erken ben ılk ögrendıgımde kan degerım 100dü 3+2 mişim o zaman 2 hafta bekledım öyle gıttım doktora kese hemen göründü karından çok net sekılde o yuzden acele etme sabırlı ol bekle canım bellıkı senınkı geç döllenme yanı geç yumurtlamıssın tatlım bu arada kan degerınde ıyı yukselmıs

valla bu topigin cazibesine kimse dayanamiyorkiiiii 🙂

yazdim elimden geldigince tatlim... Insallah bebisin göbüsündedir tatlim beniiiimmm
tatlım teşekkür ederim..ben bebek olduğunu düşünerek yazmamıştım..acaba bir problem mi var?? daha önce senin de başına gelmiş miydi diye sordumdu🙂 yoksa ben pek zannetmiyorum bebek olduğunu zaten..yani isterim ama sanmıyorum..neyse hayırlısı..

Kızlar bende pazar günü evde bayıldıgım için dün doktora gıttım bebegım nasıl dıye meraktan çok saglıymış masallah kafası sol tarafımda poposu sag tarafımdaymıs yatmıs keyfıne bakıyo kalp seslerını dınlettı doktor güm güm atıyodu masallah
ve bebegım son adet tarıhıme göre 1 hafta önde gıdıyomus suan son adetıem göre 8 haftalıgım ama bebegın gelısımıne göre 9 haftalıkmıs ve bebek gelişimine göre dogarsa muhtemel dogum tarıhı 27 ekım miş kızlarrr

herşeyden ödü kopar bi hale geldiğim için şu son 1 aydır özellikle.. işte destek alayım diye..🙂

canim benim dedigim gibi bitek yumurtlama dönemide olmustu ama doktor bakti. bisi yok demisti… Ama benim icimde iyi bir his var sen bence bu kadar umutsuz olma…

hehehehehee tatlım benim..sen yoktun ki..ben özellikle yaşı bana yakın birisine yazmak istedim tecrübeli birine..istiyo musun soruyu sana da yazabilirm istersen mail de atabilirim..daha önce olmayan bişi oldu da..

herşeyden ödü kopar bi hale geldiğim için şu son 1 aydır özellikle.. Işte destek alayım diye..🙂

ben yemeğe iniyorum dönüşte konuşuruz kızlar öptüm hepinizi canlarım benim..

ayyyyy çatladım meraktannnnn bana da sööle ne oluuurr

ayyy canım benim yaaa, maaşaallah selzehciğim inan çok mutlu oluyorum senden böyle güzel haberler gelince