Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

yaaa kızlar okulda 23 nisan hazırlıkları var sabahtan beri çocuklar cemilenin gezdiği dağlar meşelikmi değilmi diye oynayıp durulaaaaa şimdi bende 2 kaşık alıp halaya katılcam😛iha:

ben siteye bilgi edinmek için giriyordum fakat çok yararlı bir site olduğunu görünce üye oldum 2 yıllık evliyim bebeğim olmuyor ve çok üzülüyorum🙁

ben siteye bilgi edinmek için giriyordum fakat çok yararlı bir site olduğunu görünce üye oldum 2 yıllık evliyim bebeğim olmuyor ve çok üzülüyorum🙁
canım benim ne zamandır istiyorsunuz hiç tedavi girişiminiz oldumu hem daha dur bakalım daha yeni evli sayılırsınız yani daha umutsuzluğa kapılmak için çok erken gülüm benim

ben 2yıllık korunmasız ilişki sonucunda bebeğimiz olmadı şimdi tedavi oluyorum ovitrelle çatlatma iğnesi vuruldum ilk tedavimdi olmadı şimdi yine klomen kullanıyorum bu tedavilerde hamile kalan varsa yazarsa beni çok mutlu etmiş olur arkadaşlar

inşallah tez vakitte kavuşursun meleğine güzelim...çatlatma iğnesi kullanan arkadaşlar var sana mutlaka yardımcı olacaklardır inşallah bu ay tedavi gördüğün son ayın olur canım benim

aminnn inş canım ...çok güzel dua ettin inş bu sefer hayal kırıklığına uğramam.biliyormusun okadar zor ki hele o iğne vurulduktan sonra o bekleyiş insanı bitiriyor.ama ümidimi yitirmedim allah çok büyük